vetem sot | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetem sot , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetem sot Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:25 ,

��Seat 1000 kubik benzine-gaz i vitit 2002��ose nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:20 ,

SUPER OKAZION !!! VJEN SOT NE PORT VETEM 170 MIJ KM

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:10 ,

BMW X5 3.0is benxin+gaz 100% full panoram luk2012ose ndrohet

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:37 ,

OKAZION! Ford Focus 2007.Vetem sot 2700 €

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:29 ,

OKAZION NE ALI DEM .. AP 2+1.. ME HIPOTEK..!!

61 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 16:55 ,

Okazion vetem sot shitet Audi A-6 S-Line

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:51 ,

makina ne shitje OKAZION 1300euro

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:28 ,

Opel Astra H 2012 170 ORIGJINALE ME LIBER

4 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:00 ,

Mercedes C 200 dizel Super Okazion Vetem sot

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 18:11 ,

OKAZION TE SHKOLLA E KUQE.. AP 1+1..!!

78 200 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Shk 18:08 ,

OKAZION TE FUSHA E AVIACIONIT... AP 2+1..!!

67 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
24 Shk 18:07 ,

SHITET AP 2+1 ME HIPOTEK... TE KOMUNA E PARISIT..!!

113 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
24 Shk 18:03 ,

OKAZION TE MEDRESEJA.. AP 2+1..!!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
24 Shk 18:02 ,

OKAZION NE FRESK .. AP 2+1..!!

44 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
24 Shk 18:02 ,

SHITET AP 3+1+G.. TE KOMUNA E PARISIT..!!

185 000 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Shk 18:02 ,

OKAZION TE MINE PEZA.. AP 1+1..!!

81 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Shk 18:00 ,

OKAZION NE ALI DEM....AP 2+1...!!

94 400 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Shk 18:00 ,

OKAZION NE YZBERISHT... AP 4+1...!!

103 000 EUR

Numri i dhomave: 5
24 Shk 18:00 ,

VOLKSWAGEN POLO OKAZION 1800€ VETEM SOT

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 17:59 ,

OKAZION PERBALL AMERIKAN 3... AP 2+1..!!

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
24 Shk 17:58 ,

SHITET AP 1+1 TE MINE PEZA..!!

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
24 Shk 17:57 ,

OKAZION TE ISH PROFARMA... AP 2+1...!!

94 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Shk 17:57 ,

OKAZION NE DON BOSKO... AP 2+1..!!

94 500 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Shk 17:57 ,

SHITET AP 2+1 I MOB.. URA E TABAKEVE..!!

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Shk 17:56 ,

SHITET AP 2+1 ME HIPOTEK.. PRAN KOMPLEKSIT DINAMO

113 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
24 Shk 17:56 ,

SHITET AP 2+1.. UNAZA E RE..!!

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetem sot | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Vetem sot Vetem sot Vetem sot vetem sot

Në fillim