Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

velipoj - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe velipoj,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj velipoj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Gush 08:55 Apartamente , Shkodër

Hyrje me qera te Resort Europa Velipoj

70 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
01 Korr 09:34 Apartamente , Shkodër

Shtepi pushimi Rrjoll Velipoj

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
01 Qer 14:51 Dhoma , Shkodër

Jepet me qera ne velipoj

08 Maj 22:54 Apartamente , Shkodër

Apartament kompleksi Fishta Velipoj

87 600 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Mar 21:31 Apartamente , Shkodër

Shitet

70 000 EUR

25 Shk 08:36 Ambiente biznesi Të tjera , Shkodër

Hotel me 8 dhoma

4 500 EUR / muaj

24 Shk 13:25 Tokë/Fusha dhe farma , Shkodër

Shitet toke ne Shiroke

30 EUR

22 Shk 18:59 Tokë/Fusha dhe farma , Shkodër

Shite toke Shirok

30 EUR

22 Shk 13:40 Apartamente , Shkodër

Hotel me 8 dhoma

4 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
31 Jan 22:45 Apartamente , Durrës

kerkoj banes ne Durres

65 EUR

19 Gush 20:50 Apartamente , Shkodër

Apartament kompleksi Fishta Velipoj

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
31 Korr 22:35 Makina , Shkodër

makin audi a3

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 10:42 Apartamente , Shkodër

Banes ne Velipoj.

31 Maj 02:24 Shtëpi , Shkodër

Kabin ne velipoj

11 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Maj 01:18 Dhoma , Shkodër

Kabin ne velipoj

31 Maj 01:18 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera ne velipoj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
03 Pri 17:05 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Lezhë

Yacht dhe skaf

11 500 EUR

07 Mar 11:21 Apartamente , Shkodër

Dyqan me qera Velipoj

4 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
03 Shk 01:17 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera ne velipoj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
21 Tet 19:31 Shtëpi , Shkodër

Shtepi private

Numri i dhomave: 3
15 Sht 15:11 Ambiente biznesi Të tjera , Shkodër

Velipoj

29 Korr 07:16 Apartamente , Shkodër

Shitet banesa në Resortin Europa në Velipoj me dupleks

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
22 Qer 10:03 Dhoma , Shkodër

kabin ne velipoj

500 LEK /

17 Qer 14:53 Apartamente , Shkodër

velipoj me qera

500 LEK /

Numri i dhomave: 2
31 Maj 10:10 Turizëm dhe Evente , Shkodër

HOTEL ME QERA NË PLAZHIN E VELIPOJES

3 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 04:45 Apartamente , Shkodër

Blerje

05 Tet 09:00 Dhoma , Shkodër

Kerkoj hotel ne velipoj

31 Korr 09:14 Telefona celular , Shkodër

shitet iphone 7 ne velipoj

210 EUR

23 Qer 11:28 Punë Të tjera , Shkodër

Picajol kuzhinjer

06 Tet 03:52 Shtëpi , Shkodër

Hotel

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
25 Maj 21:37 Shërbime Të tjera , Shkodër

Kerkoj

5 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj velipoj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • velipoje në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • velipoje në kategorinë Apartamente
  • velipoje në kategorinë Apartamente
  • velipoje në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • velipoje në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • velipoje në kategorinë Makina | BMW | Seri 3
  • Velipoj në kategorinë Apartamente
  • velipoje në kategorinë Shtëpi
  • velipoje në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • velipoje në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione