Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

valixhe udhetimi - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe valixhe udhetimi,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj valixhe udhetimi Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:13 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Overland Limited, 3.0 Diesel, full option

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 17:13 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee Summit 2019 Facelift 3.0 Ecodiesel Fulll

31 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
24 Maj 21:04 Të tjera , Tiranë

Shitet valixhe udhetimi

5 000 LEK

09 Sht 11:55 Aksesorë dhe Orë Unisex , Tiranë

Valixhe te reja

8 000 LEK

23 Qer 01:37 Makina , Tiranë

Jeep Grande Cheroke Summit 3.0 diesel 2015

22 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 13:56 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Video kamera , Vlorë

VALIXHE PER UDHETIMI

75 LEK

12 Tet 18:12 Makina për kamping , Krujë

RoofBox (BAGAZH)

300 EUR

18 Gush 15:14 Të tjera , Tiranë

Shitet Valixhe udhetimi MasMan ����

35 EUR

20 Pri 18:27 Aksesorë dhe Orë Unisex , Korçë

4 cope valixhe udhetimi

2 000 LEK

16 Gush 12:17 Makina , Tiranë

Jeep grand cheroke 2015

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 09:58 Makina , Tiranë

Jeep grand cheroke 2015

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 20:55 Makina , Tiranë

Shitet jeep grand cheroke

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 16:25 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të tjera , Tiranë

valixhe udhetimi

4 000 LEK

28 Tet 04:52 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të tjera , Tiranë

Valixhe udhetimi

2 500 LEK

18 Shk 19:18 Të tjera , Tiranë

Valixhe udhetimi e merkes Staid

3 500 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj valixhe udhetimi | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione