tyota | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 110

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tyota ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj tyota Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:17 ,

Okazjon volvo xc90

6 120 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:16 ,

E CLAS-2014

14 130 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:59 ,

Tyota verso 2.2 nafte 2007 manual 6marsha..������������

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:26 ,

TYOTA RAV 4 AUTO LAMAJ

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 11:35 ,

Tyota Yaris Viti 2012 Motorr 1.0 Benzin

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Pri 19:36 ,

OKAZION OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 10:22 ,

Tyota arus

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 08:42 ,

Tyota arus

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 09:55 ,

Tyota verso 2.2 nafte 2007 manual 6marsha..������������

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 18:58 ,

Tyota yaris benzin-Gaz

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 08:46 ,

Toyota corrolla

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 00:35 ,

��SHITET:TYOTA COROLLA��

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 17:38 ,

Shitet ose ndrohet Nissan Sentra 2013

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 09:45 ,

OKAZION Toyota Yaris 2008. 1.4 naft.

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 15:26 ,

Okazjon Shitet Tyota 1.4 Naft 165 mi km Automat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Tet 19:17 ,

Okazjon shitet tyota Corolla 1.4 naft 165 km

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Tet 18:47 ,

Okazjon Shitet Tyota 1.4 naft 165 mi km

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Tet 18:10 ,

Shitet Tyota corolla 1.4 naft Aotomat km 165 mi

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Tet 08:05 ,

SHITET TYOTA YARIS 1.3

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Sht 07:56 ,

SHITET TYOTA YARIS 1.3 BENZINE

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Sht 07:10 ,

Okazjon GOLF-6-GTD-fabrike

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 08:17 ,

SHITET TYOTA YARIS 1.3 BENZINE VITI 2005 165MIJ

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Sht 12:11 ,

Okazjon Toyota Corolla 1.4 Naft

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 11:43 ,

Okazjon Tyota 1.4 Naft

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Gush 10:10 ,

Okazjon Tyota 1.4 Automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 11:02 ,

Okazjon Tyota 1.4 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 21:26 ,

okazion 4400 Euro

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Korr 23:28 ,

Tyota yaris .2004. Benzin gaz e shenuar ne leje

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 16:20 ,

Shitet RAV 4

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 15:59 ,

Tyota Corolla 1.4 Nafte

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 12:02 ,

shitje

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Maj 10:59 ,

Toyota Corolla

43 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Maj 09:07 ,

Per shitje

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Shk 14:45 ,

Tyota auris 2.0 naft 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tyota | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione