trafic | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe trafic,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj trafic Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:20 ,

Renault Trafic ���� Viti 2008 Nderrohet

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 11:11 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
30 Mar 07:46 ,

AMBULANC RENAULT TRAFIC 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 18:57 ,

Renault

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 18:56 ,

RENAULT TRAFIC 2008 ICE (Termus)

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 16:24 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 14:25 ,

Renault trafic 1.9

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Dhj 14:00 Dyqani ,

U SHIT Renault Trafic 2.0 dci viti 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 11:24 ,

Golf 6...16 naft

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 08:58 ,

Shitet smart

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Dhj 09:36 ,

Shitet smart

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Nën 18:33 ,

Renault Minivan 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Tet 23:02 ,

Golf 6 vi okazion

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 17:32 ,

RENAULT FLO TRAFIC (OKAZIONNN)

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 23:00 ,

Renault trafic

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Gush 15:08 ,

Renault Trafic

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 13:36 ,

Renault trafic viti 20/09/2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 17:47 ,

Shes Renault Trafic Minivan 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 14:41 ,

renault trafic

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 10:08 ,

RENAULT TRAFIC 1.9 DCI VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 00:13 ,

shes autoveture

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Pri 19:52 ,

Renault Trafic

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 20:14 ,

Audi A3 1.6 naft S-tronic 2011 shitet nderrohet

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 14:57 ,

Shitet ose nderohet renault trafic

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Shk 18:05 ,

Renault trafic

5 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 16:48 ,

Renault Trafic 1.9 Nafte

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 10:31 ,

SHITET Fugoni Renault me krah anglez

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 18:47 ,

Renault Trafic dizel

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Dhj 10:33 ,

Shitet RENAULT TRAFIC

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 11:18 ,

Shitet Renault Trafic 2001

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 20:29 ,

shitet furgon mallrash renalult trafic

4 830 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 12:44 ,

Renault Trafic

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 09:07 ,

Renault Trafic dizel -06

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Qer 11:03 ,

Reno Trafic dci115 Carrier Vatna 200H RRC

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Maj 14:10 ,

Audi A8 4.2 Naft full full opsion okazion

25 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 15:49 ,

Audi a8 4.2 naft full opsion mundsi ndrimi

25 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 11:03 ,

Audi A8 4.2 TDI full full opsion

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 18:27 ,

Shitet Audi A8 4.2 Okazion Full Full

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 12:29 ,

Okazion...!!!

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Pri 22:56 ,

Benz w202 automat

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 14:01 ,

Furgon

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj trafic | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Trafic në kategorinë Makina
  • Trafic në kategorinë Makina
  • Trafic në kategorinë Makina
  • Trafic në kategorinë Makina
  • Trafic në kategorinë Makina
  • trafic në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione