timon | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe timon,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj timon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 17:52
Linku:
,

Okazion, Fiat Freemont

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:03
Linku:
,

Mercedes Benz Ml 350 Amg Premium 2013

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 10:17
Linku:
,

OKAZION CITROEN C3 Viti 2017

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Pri 15:05
Linku:
,

Ne shitje ML 350 Bluetec

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 14:20
Linku:
,

Shitet Fiat Stilo 2004 1.2 1000€

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 12:49 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 ,

Shitet c clas c230 benzin& Gaz landirenzo

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:49 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:49 ,

Ford Focus Viti 2008 1.6 Nafte Manuale LooK//ST

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:49 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010 Automat

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:49 ,

FORD C MAX 1.8 BENZIN 2008 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 ,

Volkswagen Golf 6 1.6 TDI Bluemotion 2010 Automat

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:49 ,

SUZUKI SX4 1.6 BENZIN MANUAL 2WD 2008

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Automat Disqe BBS

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 ,

MERCEDES C180 COMPRESOR BENZIN AUTOMAT 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

GL 320 CDI 4-Matic

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:48 ,

Shitet Mercedez Benz C klas 220 automat avangard viti 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2014 Individual Automat

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:48 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:48 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:48 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI Bluemotion 2012 Automat

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:48 ,

Volkswagen Golf 2.0TDI 2006 Manual 6+R

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:48 ,

Hyundai Accent 1.6 nafte 2011 Automatik

65 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:48 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

Peugeot 5008 1.6 Automat

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

Shitet Toyota rav4 2.0 naft 4x4 me letra per 1 vit Okazion

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:47 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzin/Gas Impianti lovato

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:47 ,

Passat 2.0 TDI 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:46 ,

Opel Insignia AUTOMAT 2009 FULL

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:46 ,

����Benz C-Class 180 Kompresor Automat 2006����

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 ,

Nissan Qashqai,2008,2.0 Nafte,nga Franca

6 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 ,

Audi A4 3.0 dizel okazion

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:45 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:45 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:45 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:44 ,

ML 350 CDI 4-Matic 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:44 ,

Mercedes Benz B Diesel 2012 ���� Nderrohet✅

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:43 ,

TOYOTA AVENSIS 1.8 BENZIN MANUAL 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:43 ,

Golf 6 AUTOMAT Viti 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 ,

Ford C-MAX AUTOMAT 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 Dyqani ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 ,

E class 350. Full Option. 2009. Pa takse luksi.

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:42 ,

C Clas 2006 Benzine-Gas SPORT EDITION Full ekstra

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 ,

SHITETT MERCEDES C220 2009 AUTOMAT ELEGANCE FULLLL

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:42 ,

Golf 5 1.9TDI AUTOMAT

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 ,

Seat Altea 2.0 tdi 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj timon | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione