televizor | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe televizor,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj televizor Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:14 ,

Shes Ford C MAX 1.6 naftë manual

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:14 ,

Apartament me qera ne Astir (tek rotondo)

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Dje 19:20 ,

TOYOTA COROLLA VERSO

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:06 ,

Okazion !!!! Gazoniere te Mali Robit

2 500 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 18:05 ,

VW Phaeton

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:37 ,

Range Rover per shitje - full option

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:29 Dyqani ,

�� OKAZION OPEL VIVARO 8+1 AUTOMAT��

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:05 ,

Shitet Apartament 1+1 ne Fresk

59 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 09:43 ,

RANGE ROVER SPORT AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 11:08 ,

Ne Bllok, Jepet me Qera Apartament 1+1 teper Cilesor

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
16 Pri 00:37 ,

NE BLLOK ME FATURAT E PERFSHIRA jepet me qira apartament 1+1

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
14 Pri 15:42 ,

Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok tek LSI

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Pri 14:12 ,

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 14:12 ,

Shitet

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 14:12 ,

Shitet

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 14:12 ,

Shitet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 14:11 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 14:11 ,

Shitet

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 14:11 ,

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj televizor | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione