Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

tauran passat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe tauran passat,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj tauran passat Wanted For rent For sale Wanted to rent Looking for a job Hiring for a job | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Today 08:11 Makina , Tiranë

Vw Polo 1.6 Tdi Look Rline -10

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 08:08 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 Blue TDI DSG SCR Comfortline

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Today 07:14 Makina , Durrës

Touran Cross 2.0 nafte.full opsion.nderrohet

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 07:14 Makina , Durrës

Caddy Maxi 2010.letra tpreme Nderrohet

7 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 07:10 Makina , Durrës

Golf 6 2.0 nafte.manual.2009.super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 07:10 Makina , Durrës

Touran automat.2009.letra 1 vit Nderrohet

5 199 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 07:07 Makina , Durrës

Panda 4×4 cross 1.3 nafte .Nderrohet me caddy maxi

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 06:25 Store Makina , Durrës

FORD FOKUS NAFTE 1.8 VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE 10

3 400 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 06:25 Store Makina , Durrës

OPEL MERIVA VITI 2011 NAFTE 1.7 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 06:25 Store Makina , Durrës

Shitet Smart Forfour 1.5 nafte

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 06:22 Store Makina , Durrës

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 NAFTE VITI 2006 ME DOGANE NE SUPER

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 06:22 Store Makina , Durrës

HONDA JAZZ AUTOMATIKE BENZIN/GAS 1.4 VITI 2005 ME DOGANE TE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 06:16 Store Makina , Durrës

CHERVOLET AVALANCHE BENZINE GAS 5.3 PA TAKSE LUKSI ME DOKUME

12 300 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 06:16 Store Makina , Durrës

FORD FOKUS 1.6 BENZINE/GAS VITI 2007 ������

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 06:13 Store Makina , Durrës

FIAT BRAVO NAFTE 1.6 VITI 2009 MANUALE 6+R ME DOGANE NE SUPE

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 06:13 Store Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.2 BENZIN GAS VITI 2008 ME DOGANE SUPERR EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 05:36 Store Makina , Durrës

MERCEDES BENZ B-CLAS NAFTE 2.0 MANUAL VITI 2006 ME DOKUMENTA

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 05:33 Store Makina , Durrës

TOYOTA RAV 4 AUTOMATIKE VITI 2010 E SAPO TARGUAR NE GJENDJE

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 05:33 Store Makina , Durrës

FIAT KROMA AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2008 ME DOGANE TE PAGUAR

3 060 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 05:29 Store Makina , Durrës

OPEL MERIVA BENZIN/GAS 1.4 VITI 2007 ME DOKUMENTA TE PAGUARA

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 05:29 Store Makina , Durrës

FORD TORNEO NAFTE 1.8 VITI 2007 I SAPO TAKSUAR NE SUPER GJEN

3 690 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 05:29 Store Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.2 BENZIN/GAS VITI 2010 ME DOGANE TE PAGUAR

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 05:29 Store Makina , Durrës

FORD FOKUS 1.6 BENZIN GAS VITI 2011 ME DOGANE NE SUPER GJEND

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Today 05:29 Store Makina , Durrës

KABRIOLET OPEL ASTRA BENZIN 1.6 E SAPO TAKSUAR VITI 2007

3 150 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 05:29 Store Makina , Durrës

FORD S MAX NAFTE 1.8 VITI 2007 ME DOGANE SUPER GJENDJE

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 05:29 Store Makina , Durrës

VW TIGUAN 4 MOTION AUTOMAT BENZIN GAS ME DOKUMETA 2009

8 370 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 05:29 Store Makina , Durrës

AUDI A 3 AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2005 ME DOGANE

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 05:26 Store Makina , Durrës

Mercedes c-class sport edition 2.2 nafte automat

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 05:26 Store Makina , Durrës

LAND ROVER DS-5 AUTOMAT NAFTE 2.5 VITI 2003 ME DOKUMENTA TE

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 05:26 Store Makina , Durrës

VW TOURAN 2.0 NAFTE AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Today 02:24 Makina , Durrës

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 NAFTE VITI 2006 ME DOGANE NE SUPER

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 22:45 Makina , Tiranë

OKAZION 2500 € Opel Corsa 1.4 Gaz/benzine

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Yesterday 19:02 Makina , Librazhd

Mercedes Benz w212

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Yesterday 18:55 Makina , Fier

S4 130.000KM

14 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Yesterday 17:29 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Elbasan

Shiten disqe goma

1 EUR

Yesterday 14:41 Makina , Shkodër

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automat

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 14:10 Makina , Durrës

Ndrohet Mercedes benz E220❌

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 12:49 Makina , Tiranë

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2018 FULL OPSION

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Yesterday 12:49 Makina , Fier

TOYOTA 1.4 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Yesterday 12:49 Makina , Durrës

DISCOVERY 4.0 BENZIN+GAZ SUPER GJENDJE

8 690 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 12:49 Makina , Tiranë

CLS 350 NAFT 2013 FULL OPSION AMG LINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Yesterday 12:49 Makina , Tiranë

JEEP 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj tauran passat | Wanted For rent For sale Wanted to rent Looking for a job Hiring for a job | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information