Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

stop makine | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe stop makine,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj stop makine Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:41
Linku:
Makina , Tiranë

VOLVO XC60 R-DESING, 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 00:28 Makina , Vlorë

BMW 528 2009 Gas/Benzin

8 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:25 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 DSG BLUEMOTION - GERMAN EDITION

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 23:22 Makina , Elbasan

⭕️Shitet BMW 530xd⭕️

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:01 Makina , Fier

Ford focus 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:37 Makina , Vlorë

Bmw 528i 2009 Benzine/Gas Ndrohet/Shitet

8 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:22 Makina , Kurbin

MERCEDES BENZ E63S V8 /// AMG

35 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:19 Makina , Tiranë

Audi A6 S-LINE full benzine

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:06 Makina , Tiranë

Okazion !!!!Volvo Xc60 gas/benzine viti Qershor 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:06 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0T super e paster e sapoardhur

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:54 Makina , Lezhë

shitet s class hybrid

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:41 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 R-DESING, 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:18 Makina , Tiranë

Bmw facelift 2010 benzin + gas X drive

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:06 Makina , Tiranë

BMW X3 F25 2015 Xdrive 2.0L Diesel Twin Power Turbo X Line

19 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:02 Makina , Tiranë

Mercedez benc

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:18 Makina , Tiranë

OKAZION BMW 535 XDRIVE

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:35 Makina , Durrës

Audi A7 Exlusive 3.0 TDI Quattro Full Option

19 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:19 Makina , Kavajë

Mercedes Benz S550L

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:53 Makina , Pogradec

Ml 350 4-Matic Bluetec super full option shitet nderohet

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 22:34 Makina , Durrës

Toyota RAV4 -06

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 17:57 Makina , Tiranë

Okazion Volvo Xc60 2012 gas/benzin e sapoardhur+targa

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 13:49 Makina , Tiranë

Shitet BMW 118D

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 11:16 Makina , Tiranë

Okazion hyundai i30

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Nën 10:53 Makina , Tiranë

Sapoerdhur ML 350 4-Matic Bluetec Look Amg nderohet !!!

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 10:50 Makina , Elbasan

A4all road super

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 08:42 Makina , Lushnjë

2016 Mercedes Benz GLE super ofert

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Nën 02:26 Makina , Pogradec

Audi A4 2.7 Nafte S-Line Kamio Automatike Viti 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 22:23 Makina , Tiranë

S Class 350 2014

32 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 12:13 Makina , Tiranë

AUDI A8 4.2 FSI 2012 MATRIX SUPER FULL OPTION E SAPO TARGUAR

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 06:50 Makina , Vlorë

Audi A6 premium plus

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 18:07 Makina , Tiranë

Shitet E250 4matic Amg Line

19 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Nën 11:18 Makina , Tiranë

Shitet Golf VII Variant ne supergjendje superfull me dogane

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Nën 08:56 Makina , Berat

Toyota Rav 4

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 23:08 Makina , Vlorë

Audi A6 Premium Plus

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 20:23 Makina , Tiranë

Benz ML 320

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 09:53 Makina , Elbasan

����SUPER AUDI A8 FULL OPTIONS 3.0 TDI VITI 2012��

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 06:25 Makina , Vlorë

Audi A6 Premium Plus fulll

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 22:59 Makina , Kurbin

Mercedes-Benz E63S ///AMG V8 +650HP��

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Nën 22:59 Makina , Tiranë

Volvo s60

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 07:53 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 320 CDI

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 13:00 Makina , Tiranë

Shitet/ndrohet A3 full option manual

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 19:20 Makina , Tiranë

Shitet Volswagen Passat

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 16:11 Makina , Vlorë

Okazion Vetem Sot S450 Gaz-Benzine

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 15:29 Makina , Durrës

mercedes-benz cla 220 4matic

22 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Nën 02:18 Makina , Tiranë

VOLVO XC 60 VITI 2011, R-DESING

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 15:23 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota RAV 4 diezel manual, viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 11:18 Makina , Tiranë

Peugeot 308 BlueHDi

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 10:12 Makina , Fier

Okazion VW Touareg R-Line 2012 Benzine/Gaz

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Nën 10:12 Makina , Fier

Volkswagen Touareg Full R-Line

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj stop makine | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione