Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

sprinter automatik - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sprinter automatik,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj sprinter automatik Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:59 Makina , Fier

Mercedes benz CLA 220

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:59 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

34 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:59 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 200

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:59 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:11 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Touran Sapo ardhur nga zvicra

5 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:11 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 250 Nafte Full option

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:59 Makina , Elbasan

Toyota auris 2.0 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:02 Makina , Berat

Porsche cayenne 3.0 nafte /nderrohet

22 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:52 Makina , Tiranë

Bmw serie 3

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:14 Makina , Tiranë

2020 Volkswagen Touareg - 3.0 TDI Diesel

50 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:15 Makina , Lushnjë

Jeep compass Gaz 4x4 automat

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:57 Makina , Fier

BMW 328 xdrive

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:26 Makina , Fier

ML350 Bluetec LOOK AMG LiNE

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 21:17 Makina , Korçë

❌SHITET C180 KOMPRESSOR/VITI 2005❌����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 15:32 Makina , Kurbin

Mercedes-Benz E63S ///AMG V8 +650HP��

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Maj 20:34 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 W212 2011 Full Opsion

10 500 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 12:42 Makina , Tiranë

SHitet Mercedes-Benz Sprinter Automatik Diesel 2012

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Maj 11:54 Makina , Lushnjë

Jeep compass 4x4 automat

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 16:37 Makina , Tiranë

Audi A6 Avant

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 23:29 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 7 AUTOMAT 2.0 FULL!!!

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Maj 22:07 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C 220 CDI -08 Okazion

04 Maj 23:46 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION 6700€ 0683771888

6 499 EUR Çmimi me zbritje

03 Maj 13:54 Makina , Durrës

Shitet BMW e92 3.0 nafte Automat

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 23:04 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 CDI EVO AUTOMAT ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 16:37 Makina , Gramsh

SHITET/NDËRROHET ML 270 CDI

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 17:51 Makina , Tiranë

Okazion BMV X3 2.0 X-Drive…

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 18:16 Makina , Korçë

Mercedes E klas 200cc automatik 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 11:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220 cdi Okazion w212

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 17:49 Makina , Durrës

❌Passat 2.0 mafte automatik EXTRA FULL❌❌❌❌❌

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 02:22 Makina , Durrës

KIA SOUL Vip Package 2015

11 600 EUR

05 Shk 18:30 Makina , Durrës

Okazion BMW x5 Benzin Gaz 3.0 Panoram

9 300 EUR

29 Jan 19:53 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 315 cdi

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 22:01 Makina , Durrës

Okazion C200 Disel

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Jan 14:12 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 14:22 Makina , Kukës

Honda Pilot 3.5 2015 targa te huaja

13 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Dhj 15:57 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C220 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 16:13 Makina , Durrës

Okazion Audi A6

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Nën 04:10 Makina , Kukës

Mercedes Benz C220CDI Avangarde PA DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 10:43 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Kukës

Yamaha 125 cc 2021 +383 49 567 443

3 350 EUR

10 Tet 18:47 Makina , Tiranë

Fiat 500

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Tet 16:27 Makina , Tiranë

Shitet Benz 220 nafte, Automat, viti 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 13:43 Makina , Korçë

A class automatik ardhur zvicra

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 10:58 Makina , Tiranë

SHITET NISSAN QASHQAI +2 AUTOMAT VITI 2008 ME 7 VENDE

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Korr 23:54 Makina , Tiranë

Dodge

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sprinter automatik | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione