Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

shitet vila myslym | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shitet vila myslym,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shitet vila myslym Wanted For rent For sale Wanted to rent Looking for a job Hiring for a job | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Jan 16:44
Link:
Vila , Tiranë

Vile 2 kate SUPER OKAZION!!!

259 999 EUR Price Reduced


25 Jan 22:10 Makina , Tiranë

SHITET / NDERROHET Apartament Astir +Dif - Hyundai Santa2018

29 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 16:44 Vila , Tiranë

Vile 2 kate SUPER OKAZION!!!

259 999 EUR Price Reduced

30 Sht 17:38 Vila , Tiranë

Vile 1- kateshe ne Rrugen Myslym Keta

58 000 EUR

04 Jan 21:43 Apartamente , Tiranë

Shitet Vile 3-Kateshe

220 000 EUR

Numri i dhomave: 5
09 Nën 17:07 Vila , Tiranë

Vile 4 kateshe 415.2 m2 dhe oborr

400 000 EUR

01 Qer 11:15 Real estate agency Shtëpi , Tiranë

Vile 4 Kateshe Ne Shitje Ne Myslym Shyr

1 000 000 EUR

Numri i dhomave: 6
31 Mar 20:26 Shtëpi , Tiranë

Shitet truall plus banese

17 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
07 Mar 11:32 Shtëpi , Tiranë

Shitet truall dhe banese

17 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
24 Gush 10:17 Shtëpi , Tiranë

Banese 2+1 47m2

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Maj 15:47 Vila , Tiranë

Vile ne Tirane per Shitje

1 700 000 EUR

18 Dhj 18:10 Vila , Tiranë

SHITET SHTEPI VILE 2 KATESHE

280 000 EUR

18 Dhj 18:02 Vila , Tiranë

SHITET VILA 2 KATESHE

280 000 EUR

28 Maj 10:18 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Toke ne lagjen Ali Demi

47 000 EUR

07 Jan 13:30 Apartamente , Tiranë

Apartament prej 141m2 ne Tirane

123 000 EUR

Numri i dhomave: 6

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shitet vila myslym | Wanted For rent For sale Wanted to rent Looking for a job Hiring for a job | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information