sendile | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sendile,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj sendile Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 19:20
Linku:
,

Audi A3 1.9 nafte OKAZION

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:48 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:48 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 ,

Audi A3

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46 ,

SUPER OKAZION BMW X5 LOOK M

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:46 ,

Okazion Benz b

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:45 Dyqani ,

Okazion!Kia K5 Automat 2.0 Gaz 100% Full 12

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:45 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:45 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

C class Avantgarde Automat ardhur nga Gjermania ����

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:35 ,

Mercedes Benz E290 dizel 1997

1 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:35 ,

B CLAS 180 CDI KAMJO AUTOMATIKE VITI 2006 TEL 0693029029

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:33 ,

Volkswagen Passat 1.9 nafte

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:31 ,

OKAZION

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:30 ,

OKAZION

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:29 ,

OKAZION

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:29 ,

FORD

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 ,

S class AMG / 250 Biturbo / 2012 / Naft

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 ,

Shitet Benx 203 AUTOMATIK

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:14 ,

Mercedes Benz C-220 Diesel. Automatike.

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 ,

TOYOTA RAV4 2007 Shitet / Ndrrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 ,

Shitet Mercedes Benz C class Evo 220 Avantgarde ✅OKAZION✅

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 ,

Okazion benzin-gaz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:00 Dyqani ,

Okazion!Mercedes C220CDI Avantgarde Automat 05

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:58 ,

GLE 350 d 4Matic

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:52 ,

Shitet E class viti 2009 ardhur nga Gjermania���� Full Extra

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:52 ,

Shitet E class viti 2010 ardhur nga Gjermania ����Full Extra

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:52 ,

Shitet E class viti 2010 Look AMG ardhur nga Gjermania ����

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:52 ,

Shitet E class viti 2010 Look AMG ardhur nga Gjermania ����

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:42 ,

❌Benz GLK 350 Benzin+Gaz,Automatike,2011,AMG Package❌

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:41 ,

❌Benz E-Class 280 EVO Nafte,Automat,AMG,Baxho,Sportpacket❌

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:41 ,

A4 2.0TDI Avant

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 Dyqani ,

Mercedes-Benz A-class 1.8 nafte AUTOMATIKE 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:36 Dyqani ,

Mercedes-benz C300 Look AMG sapo ardhur nga canada

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:29 ,

EVO// 220 CDI AVANTGARDE AUTOMAT

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 ,

A class Automat!

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:26 ,

OKAZION Avantgard Evo bluetec E300 2008

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:15 ,

Toyota Rav-4 2.2 Nafte 2009 ( Euro 5 ) ✅AUTOMAT✅

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:05 ,

��Shitet Glk 350��

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:05 ,

Ford C-Max Titanium 1.6 Benzine Gaz Tartarini

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:05 ,

shitet

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 ,

Nisan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:05 ,

Toyota Rav4. Crossover 2.2 Diesel. Automatike.

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:04 ,

Mercedes B-200CDI. Sport Editon. Automatike. 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:03 ,

C CLASS 1.8 BENZIN 2011 AUTOMATIKE 117.000 KM MOTORR 2012

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:03 ,

//OKAZION C CLASS 300 BENZIN 2012 V6 4 MATIC AMG LINE FULL

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:02 ,

X5 3.0 Gaz+Benzine Automatike Viti 2008 Tavan Panoramike

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:54 ,

Toyota

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:54 ,

Mercedes Benz C Class C200K Benzin Gaz 1.8 Kompresor 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:50 ,

SHITET E KLAS CDI 220 MANUAL

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sendile | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione