Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

seat ibiza - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe seat ibiza,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj seat ibiza Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:18
Linku:
Makina , Tiranë

❌ OKAZION❌Range Rover Vogue 4.4 diesel

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 19:11 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA, VITI 2011, VITI 2011, MANUALE, MOTORR 1.2 NAFTE

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:10 Makina , Durrës

Mercedes E250 cdi okazion

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:10 Makina , Tiranë

OKAZION E 350 Benzin/Gaz

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:10 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2008 6+1 vende Nderrohet

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:10 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT 500L BENZINE GAZ VITI 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:09 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 AUTOMAT FULL

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 Makina , Durrës

Audi A6 3.0 diezel super gjendje

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 Automat 4x4 ��������

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:08 Makina , Durrës

Mercedes Benz Ml 350 Cdi

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:08 Makina , Durrës

Bmw X5 Benzin Gaz me letra okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:08 Makina , Durrës

Mercedes Benz S Class 550 L benzine me dogan

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:08 Makina , Durrës

Bmw X5 3.5 Nafte

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 Makina , Tiranë

FORD KUGA (ESCAPE) 2.0 ECOBOOST 2013

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:08 Makina , Tiranë

OKAZION SEAT IBIZA MOTOR 1.4 TDI VITI 2008 SHUM EKONOMIKE

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:08 Makina , Durrës

Mercedes Benz CL 6.3 AMG gjendje fabrikes !

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:08 Makina , Durrës

Audi A8 per pjese kembimi

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:08 Makina , Berat

Shitet Super Volvo XC60

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 Makina , Berat

Range Rover Sport Dynamic 4.4 HSE SDV8

45 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 19:08 Makina , Lezhë

Toureg 2.5Tdi 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 Makina , Durrës

Bmw Z4 40i e sapo ardhur nga zvicra Viti 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:07 Makina , Fier

Shitet Audi A3 35 tdi 2015

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:06 Makina , Tiranë

Audi A5 SportBack 4 Dyer 3.0 Nafte

9 800 EUR

Sot 19:06 Makina , Fier

Shitet

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:04 Makina , Tiranë

Shitet Seat Ibiza 1.2 benzine/gas

4 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:02 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Yamaha X MAX 300

6 000 EUR

Sot 18:58 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10 M-Packet

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:53 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Seat Ibiza 1.4i viti 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:51 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Seat Ibiza 1.2i

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:50 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Seat Ibiza 1.4 tdi, viti 2005

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:48 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Seat Ibiza 1.2 tdi viti 2010

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:45 Makina , Durrës

Benz c300 amg look

10 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:44 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:40 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Seat Ibiza 1.2 benzin-gas viti 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:38 Dyqani Makina , Tiranë

PASSAT 2.0TDI 4X4 2011 133 KM

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:38 Makina , Tiranë

Land rover discovery 4

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 Dyqani Makina , Kukës

VW GOLF 6+ 1.6TDI AUTOMAT

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:34 Dyqani Makina , Kukës

BMW F10 530D automat ardhur nga gjermania

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:33 Dyqani Makina , Kukës

VW TIGUAN ZVICRA 2012 AUTOMAT

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:33 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Seat Ibiza viti 2009 1.4 tdi 90 cv

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj seat ibiza | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione