Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung s gear | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung s gear,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung s gear Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Dhj 13:09 Makina , Tiranë

Hyndai Terracan 2007 AUTOMAT Okazion

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 22:50 Makina , Tiranë

Mercedez C-Class

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 22:32 Makina , Elbasan

Golf 6 Nafte / Diezel viti 2012 AUTOMAT DSG

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Jan 05:30 Makina , Elbasan

���� Mercedes Benz C300 4matic 2011. Look AMG

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 11:32 Makina , Tiranë

BMW 530 D

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 11:52 Makina , Tiranë

Vw Golf 5 V 1.9 Nafte OKAZION

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 16:43 Makina , Tiranë

Smart Okazion Urgjent

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Gush 22:39 Makina , Tiranë

W211 e class 2.4 benzin gaz sport look

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 14:14 Makina , Tiranë

shes pjese Range Rover 2008, motor 3.6

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 19:25 Makina , Mirditë

Fiat Grande Punto 1.3 multijet DYNAMIC 6 marshe

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 09:18 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore 50€ Tirane/SheshiSkenderbej

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
01 Mar 21:48 Makina , Tiranë

Audi A5

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 17:08 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore 50€ Tirane/Qender

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
26 Jan 15:23 Makina , Tiranë

VW Passat 1.9 nafte OKAZION 1 miljon leke

1 000 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 10:28 Makina , Shkodër

Golf 5 plus 2006 automat full opsion

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 16:30 Makina , Korçë

Mitsubish Pajero 2.5 Nafte

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 10:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A class 170 viti 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung s gear | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione