Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung ekran j7 pro - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung ekran j7 pro,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung ekran j7 pro Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:24
Linku:
Të tjera , Tiranë

✅ Okazion ✅ Faqe +50K ✅


Dje 20:47 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami 30k Okazion

Dje 20:46 Të tjera , Tiranë

Faqe me 39k Ndjekes Okazion

Dje 19:45 Makina , Tiranë

‼️Servis Bilardo‼️

1 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:24 Të tjera , Tiranë

✅ Okazion ✅ Faqe +50K ✅

Dje 15:56 Të tjera , Tiranë

Menaxhojme faqet tuaja te biznesit

Dje 15:55 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami 18k Okazion

Dje 15:55 Të tjera , Tiranë

Faqe Instagrami 33 k

Dje 14:02 Makina , Tiranë

Skoda Fabia ‼️SPORT‼️2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:44 Të tjera , Tiranë

✅ OFERTE ✅ Faqe 10k Okazion

Dje 09:47 Telefona celular , Elbasan

Nokia c5

1 EUR

23 Sht 21:17 Makina , Berat

Range rover evoque autobiography dynamic /nderrohet

19 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 21:17 Makina , Berat

Audi A8L presidenciale Okazion / nderrohet

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 11:50 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami per shitje online

22 Sht 14:32 Të tjera , Tiranë

Okazion 35k Ndjekes

90 LEK Çmimi me zbritje

22 Sht 01:14 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami 13 k

21 Sht 20:23 Të tjera , Tiranë

Okazion Faqe Instagrami + 40 k ndjekes.

100 EUR Çmimi me zbritje

21 Sht 17:46 Të tjera , Tiranë

�� Faqe Instagrami 20k ��

21 Sht 12:02 Të tjera , Tiranë

Shitet faqe 17 k Ndjekes

20 Sht 21:58 Të tjera , Tiranë

Okazion Faqe Instagrami + 40 k ndjekes.

20 Sht 17:47 Telefona celular , Elbasan

Nokia 2626

1 EUR

20 Sht 15:19 Të tjera , Tiranë

Okazion faqe 30 k me ndjekes te huaj

100 LEK

20 Sht 15:18 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami 17k Okazion

19 Sht 22:31 Të tjera , Tiranë

Okazion faqe 38 k

17 Sht 12:23 Makina , Tiranë

���� OKAZION Dodge Caravan 3000 € ����

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 19:37 Të tjera , Durrës

Smart device new ON BOX

25 LEK

04 Sht 23:23 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami 24 k Okazion

29 Gush 16:03 Makina , Tiranë

Blejme makina pa defekte me letra OKAZION

29 Gush 13:20 Konzolatë për lojëra , Tiranë

PS3 me 13 lojera dhe cip

19 000 LEK

25 Gush 19:30 Të tjera , Tiranë

Shitet Faqe Instagrami 43 k

250 EUR Çmimi me zbritje

24 Gush 18:57 Të tjera , Tiranë

Okazion Faqe Instagrami 42 k ndjekes.

230 EUR

11 Gush 20:13 Të tjera , Tiranë

Faqe instagrami 50 k

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung ekran j7 pro | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione