Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

rruga kosovareve - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe rruga kosovareve,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj rruga kosovareve Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:33 Apartamente , Tiranë

2+1+2 ME HIPOTEKE MARGA 2-Bulevardi i Ri

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:05 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1, Rruga E Kosovareve

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA ,RR. E KOSOVAREVE 1.100 EURO

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 15:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 me qera te rruga e Kosovareve (ID 42214385)

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 15:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Rruga e Kosovarëve, Tiranë

225 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:02 Apartamente , Tiranë

Qera 1+1 Luksos , Rruga e Kosovareve

800 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE RRUGA E KOSOVAREVE 1200 EU

12 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 10:31 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per qira tek Liqeni i Tiranes!

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Sht 17:22 Apartamente , Tiranë

LAKE VIEW, RRUGAE KOSOVAREVE

1 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Sht 11:10 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, TEK RRUGA E KOSOVARËVE, TIRANË

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Sht 10:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, 3+1, Nobis, Rruga e Kosovareve, Tiranë. LI33349

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
20 Sht 10:05 Apartamente , Tiranë

QERA APARTAMENT 3+1+2 RRUGA KOSOVARVE

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
20 Sht 09:35 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament2+1+2, Rruga E Kosovareve, Tirane.

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Sht 13:05 Apartamente , Tiranë

QERA,APARTAMENT,RRUGA E KOSOVAREVE

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
19 Sht 08:59 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 RRUGA E KOSOVAREVE

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Sht 21:41 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes apartament 2+1, 89 m² (Rruga e Kosovarëve)

1 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Sht 21:40 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje luksi 2+1,115 m², (Rr.Kosovarëve)

310 500 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Sht 21:40 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1,121 m² (Rr e Kosovareve)

300 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Sht 19:12 Apartamente , Tiranë

�� JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, 100M², RRUGA E KOSOVARËVE!

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Sht 12:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Kosovareve

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
15 Sht 12:38 Apartamente , Tiranë

JAPIM ME QIRA APARTAMENT LUKSOZ TE RRUGA E KOSOVAREVE !

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
14 Sht 21:06 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 ME QIRA TEK RRUGA E KOSOVAREVE

1 650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Sht 12:26 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek rruga e Kosovarve!

310 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Sht 11:34 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Rruga E Kosovareve,Tiranë

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Sht 10:21 Apartamente , Tiranë

Shesim Apartament 3+1 tek Lake View Rruga e Kosovareve

390 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj rruga kosovareve | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione