Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

radio e class - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radio e class,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radio e class Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:09
Linku:
Makina , Durrës

Volkswagen Touran 1.9 Automat nga ZVICRA ������������

5 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS EVO 320 CDI 4 MATIC KAMBIO AUTOMATIKE

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

16 Qer 09:52 Makina , Tiranë

SHITET ⬇️⬇️⬇️⬇️

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 00:59 Makina , Pogradec

Shes Mercedes Benz w 203 viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 11:37 Makina , Tiranë

⚫️Shitet Mercedes Benz C Class 2012 Amg line⚫️

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Qer 20:20 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:13 Makina , Tiranë

--SHITET MERCEDES BENZ C-CLASS 180 CDI-Look AMG

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 06:38 Makina , Tiranë

Mercedes

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 12:20 Makina , Tiranë

OKAZIOOON!!! AUDI A6 2.0 TDI - FULL OPTIONS (I DISKUTUESHEM)

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Maj 21:15 Makina , Tiranë

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 11:16 Makina , Elbasan

C 300

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 22:11 Makina , Shkodër

Shitet E-Class 220 7-tronik

22 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 08:45 Makina , Elbasan

OKAZION S-Class 320‼️

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 11:37 Makina , Durrës

OKAZION C 350 BENZIN //AMG ,2013 ,V6 ,400 HP ,188.000 KM

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 18:12 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 03:07 Makina , Shkodër

s320 lungo

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 03:07 Makina , Tiranë

OKAZIOOON!!! AUDI A6 2.0 TDI FULL OPTIONS ( I DISKUTUESHEM)

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Maj 15:43 Makina , Shkodër

s320 lungo

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 14:27 Makina , Tiranë

OKAZIOOON!!! AUDI A6 2.0 TDI - FULL OPTIONS (I DISKUTUESHEM)

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Maj 19:09 Makina , Durrës

C 220 automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 13:30 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 17:23 Makina , Shkodër

E CLASS 250 BLUEEFFICIENCY

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 20:19 Makina , Shkodër

s320 lungo

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:16 Makina , Shkodër

S320 lungo

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 01:06 Makina , Durrës

Shitet Okazion E class 220 2015 km origjinale

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 01:05 Makina , Tiranë

⚫️Shitet Mercedes Benz C Class 2012 Amg line⚫️

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 11:49 Makina , Durrës

Shitet Okazion E class 220 2015 km origjinale

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:58 Makina , Tiranë

C Class AMG

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:01 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E-Class W212

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 09:25 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 21:31 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 10:21 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes B Class -Kambio AUTOMATIKE

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 16:40 Makina , Durrës

C 350 BENZIN //AMG ,2013 ,V6 ,400 HP ,188.000 KM FULL OPTION

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 19:30 Makina , Durrës

MERCEDEZ BENZ S-CLASS 320

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 08:14 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 09:33 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 01:38 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz W124 E250

8 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Pri 01:37 Makina , Shkodër

Shitet Mercedes-Benz E220 Cdi

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 17:36 Makina , Elbasan

FIAT BRAVO 1.4 B/GAZ FABRIKE 2009 SUPER GJENDJE

2 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 12:11 Makina , Durrës

OKAZION B CLASS 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 18:37 Makina , Elbasan

CITROEN C4 AUTOMAT 1.6 NAFT SUPER OKAZION 3000€

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 19:02 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 09:58 Makina , Durrës

E CLASS 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2011 FULL OPTION

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 09:58 Makina , Durrës

TIGUAN 2.0 NAFT AUTOMATIKE 4 MOTION ❌184.000 KM❌

10 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 16:59 Makina , Kukës

Shitettt

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 10:44 Makina , Durrës

Mercedes Benz OKAZJON

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 09:30 Makina , Durrës

Mercedes A class 180 (nafte) Look Amg fabrike-Viti 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Pri 21:30 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

8 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 12:03 Makina , Fier

C class 220, viti 2000, super gjendje okazion

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 21:17 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 22:28 Makina , Shkodër

Evo 320 ( Pa taks Luksi ) e sapo ardhur nga gjermani

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radio e class | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione