Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

radio e class - Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radio e class,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radio e class Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


20 Jan 11:37 Makina , Elbasan

C 300 ///AMG PAKET 2012 BENZIN-GAZ ❌OKAZION❌

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 12:31 Makina , Elbasan

C 300 PAKET ///AMG BENZIN-GAZ 2012 ❌OKAZION❌

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 22:39 Makina , Elbasan

C320 AMG LINE

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 20:05 Dyqani Makina , Tiranë

E class 250 4matic

16 800 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 16:54 Makina , Elbasan

C320 AMG LINE

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 16:29 Makina , Elbasan

C320 AMG LINE

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 15:42 Makina , Tiranë

Benzine Gaz automatike

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 20:27 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz E class 2014

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 05:50 Dyqani Makina , Tiranë

E clas 4 matic 2014

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 19:48 Makina , Gjirokastër

E220 2016 OKAZION. 13500€

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 12:26 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2.0 TDI 6+1

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 21:32 Makina , Tiranë

E220 2016

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 12:16 Makina , Durrës

Shitet c class W204

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 12:53 Dyqani Makina , Tiranë

mercedes 4 matic

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 12:53 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes e class 4 matic

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 12:53 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes e class 4 matic

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 01:33 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes e class 4 matic

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 02:23 Makina , Tiranë

shitet e klas 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 02:21 Makina , Tiranë

✅Okazion B Class

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 18:08 Makina , Gjirokastër

E220 OKAZION

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Jan 08:17 Makina , Shkodër

S klass 350 BlueTec Lungo

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 01:17 Makina , Durrës

Mercedes Benz C 200 CDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Dhj 14:43 Makina , Tiranë

shitet e klas

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 11:27 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Dhj 11:35 Makina , Tiranë

Passat Full Option

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 13:26 Makina , Vlorë

Golf 7 Shitet

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 00:20 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B class B 180 Sport BlueEFFICIENCY

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 17:49 Makina , Tiranë

Okazion range rover sport 3mish naft

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 08:56 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B class B 180 BlueEFFICIENCY

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 19:47 Makina , Tiranë

C class 2015 ne shitje

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Dhj 14:31 Makina , Fier

�� GOMISTERI, ASISTENC RRUGORE 24/7 ��

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 16:58 Makina , Pogradec

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 19:17 Dyqani Makina , Durrës

���� B CLASS 200 CDI AUTOMAT ����

5 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 08:21 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Tdi Sport Line -09

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 15:37 Makina , Tiranë

B class 200cdi Zvicra����-2015 Automat Sapo targuar

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 15:29 Makina , Tiranë

Okazion!!! Shitet mercedes w211 bussines edition

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 10:49 Makina , Tiranë

✅Okazion B Class

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 15:24 Makina , Tiranë

✅Okazion B Class

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 12:36 Makina , Tiranë

✅Okazion B Class

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 10:57 Makina , Tiranë

✅Okazion B Class

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 10:12 Makina , Tiranë

✅Okazion B Class

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 09:39 Makina , Tiranë

✅Okazion B Class

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 09:08 Makina , Tiranë

✅Okazion B Class

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 08:59 Makina , Tiranë

✅Okazion B Class

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 08:35 Makina , Tiranë

✅Okazion B Class

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 23:05 Makina , Tiranë

✅Okazion B Class

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 22:59 Makina , Tiranë

✅Okazion B Class

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radio e class | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

radio e class radio e class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione