Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

radio e class - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radio e class,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radio e class Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:05
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS EVO 320 CDI 4 MATIC KAMBIO AUTOMATIKE

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:59
Linku:
Makina , Durrës

Volkswagen Touran 1.9 Automat nga ZVICRA ������������

5 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

05 Pri 11:26 Makina , Durrës

MERCEDES E270 CDI AVANGARDE PANORAM

7 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 17:20 Makina , Durrës

Shitet Mercedes-Benz A Class Automatike 160 Nafte

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Mar 10:18 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E-CLASS EVO 2008 220 CDI AUTOMAT FUL

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 20:11 Makina , Durrës

MERCEDEZ BENZ EVO 2008 220 CDI AUTOMAT SUPER FULLL

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 15:12 Makina , Durrës

Mercedes Benz E280 CDI EVO 7G Tronic Sportpak

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 15:12 Makina , Durrës

Mercedes Benz E 350 AMG 4 Matic

12 000 EUR

17 Mar 16:22 Makina , Tiranë

Mercedes E class evo

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Mar 11:27 Makina , Tiranë

Mercedes C 200 Nafte

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 13:27 Makina , Korçë

Mercedes Benz E CLASS EVO

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 14:49 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDEZ E CLAS 220 CDI AUTOMAT 2007 FULLL

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 22:13 Makina , Tiranë

Mercedez Benz C CLASS 220 FULL OPTIONAL

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Shk 16:22 Makina , Tiranë

((( OKAZIONE ))) C200 automat baxho

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 23:39 Makina , Durrës

Mercedes E280 Cdi EVO 7G Tronic

12 800 EUR

11 Shk 21:46 Makina , Vlorë

E270 cdi avantgarde

7 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 23:12 Makina , Vlorë

Mercedes E-class 270

7 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 21:07 Makina , Kukës

Flm Merrjep U Shit 7000E Mercedes Benz E Class 220

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 21:39 Makina , Elbasan

Shitet Mercedes Benz B-Class

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 16:05 Makina , Fier

Benz c class 270 Cdi -03

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Jan 11:16 Makina , Korçë

Audi A4 Avant 1.9 TDI -98

2 200 EUR

30 Dhj 09:59 Makina , Tiranë

Mercedes E 220 dizel

13 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Dhj 20:16 Makina , Kukës

Okazion Mercedes Benz e-class 220d

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 10:22 Makina , Elbasan

- Mercedes-Benz B-Class 200 CDI

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 11:23 Makina , Tiranë

Mercedes-benz B Class 2006

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 20:50 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C-Class 220CDi -01

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Tet 11:41 Makina , Tiranë

MERCEDES E280 CDI -07 PANORAM FUL

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Tet 11:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A Class 170 -03

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Tet 16:32 Makina , Tiranë

Okazzione benz C 220 automat baxho 3600€

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 15:52 Makina , Tiranë

Mercedes C 220 dizel -02

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 23:32 Makina , Durrës

Mercedes Benz c-class w204

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Sht 14:48 Dyqani Makina , Fier

Mercedes E Class fundi 2011 SUPER FULL,me nderrim

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 22:47 Makina , Tiranë

Okazion per pak kohee Mercedes E-class 270

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 10:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B class 200 CDI -09

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 17:56 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E270 W210

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 01:21 Makina , Durrës

Peugeot 206 sport coupe

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 23:45 Makina , Korçë

Mercedes AMG C 220 -09

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 13:07 Makina , Durrës

Mercedes -E class-270-cdi-AVANTGARDE-Automatik

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 12:08 Makina , Tiranë

C 200 CDI automatic

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 15:01 Makina , Tiranë

Mercedes E 220 dizel -03

6 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 14:20 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz E220 CDI

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:46 Makina , Gjirokastër

Mercedes-benz A140 -03

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Mar 22:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz - E Class 200 CDI -05

7 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Mar 19:46 Makina , Durrës

U shit 2800€ Mercedes C200 kompresor FLM Merrjep.

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 12:50 Makina , Durrës

MERCEDES C220 KAMBIO AUTOMATIKE -01

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 09:28 Makina , Durrës

Mercedes C270 -02

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 12:45 Makina , Durrës

Mercedes E320 dizel -04

8 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 10:33 Makina , Durrës

Mercedes E350 -09

25 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Jan 21:29 Makina , Shkodër

Mercedes E220 CDI -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 08:48 Makina , Durrës

E class

7 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radio e class | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione