Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

qerret - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qerret,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj qerret Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:11 Shtëpi , Durrës

Shitet vile ne qerret durres

160 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 09:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VIJE TE PARE ME PAMJE DETI, QERRET!

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:01 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 Qerret Durres 100000 Euro

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:01 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Qerret, Durrres

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 08:50 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 Qerret Durres 100000 Euro

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:45 Vila , Durrës

SHITET VILE NE QERRET

300 000 EUR

Dje 21:21 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Super Apartament Qerret mbas Hotel Supreme

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET !

89 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 07:28 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe + Pishine, Qerret, Durres

250 000 EUR

Dje 03:47 Vila , Durrës

Shitet, Vile me Pishine, Kompleksi Diell, Qerret

500 000 EUR

23 Sht 23:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET

145 000 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Sht 16:50 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

SHITET TOKE ARE NE QERRET, PRANE DETIT !!

280 800 EUR

23 Sht 16:46 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VIJE TE PARE ME PAMJE DETI, QERRET!

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Sht 16:46 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET !

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Sht 16:30 Vila , Kavajë

Shitet Vile Individuale, Qerret

500 000 EUR

23 Sht 15:56 Vila , Durrës

SHITET HOTEL NE QERRET!

950 000 EUR

23 Sht 14:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET !!!

99 900 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Sht 14:38 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VIJE TE PARE ME PAMJE DETI, QERRET!

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
23 Sht 14:38 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET !

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
23 Sht 14:27 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Qerret, Durrës

650 000 EUR

23 Sht 13:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VIJE TE PARE ME PAMJE DETI, QERRET!

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
23 Sht 13:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET !!!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Sht 12:22 Vila , Durrës

Shitet, Vile 2-Kateshe + Pishine, Qerret, Durres

300 000 EUR

23 Sht 12:19 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Qerret

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Sht 12:19 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Qerret

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Sht 11:44 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI DHE TOKE NE QERRET ANES RRUGES!

160 000 EUR

23 Sht 11:43 Vila , Durrës

SHITET SUPER VILE LUKSOZE NE QERRET !

395 000 EUR

23 Sht 11:43 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VIJE TE PARE ME DETIN QERRET !!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Sht 11:43 Ambiente biznesi Të tjera , Durrës

SHITET HOTEL NE QERRET !!!

990 000 EUR

23 Sht 11:30 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET !

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Sht 11:30 Apartamente , Kavajë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET !

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Sht 11:30 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DETIT NE QERRET!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
23 Sht 10:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET! ME PAMJE DETI

96 850 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Sht 10:30 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DETIT NE QERRET!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
23 Sht 10:22 Vila , Durrës

SHITET VILE NE QERRET

400 000 EUR

23 Sht 10:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 ne Qerret, prane detit

107 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Sht 10:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI DIELL QERRET

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj qerret | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • qerret në kategorinë Apartamente
  • qerret në kategorinë Apartamente
  • qerret në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Qerret në kategorinë Apartamente
  • qerret në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • qerret në kategorinë Të tjera
  • qerret në kategorinë Vila
  • Qerret në kategorinë Elektronika
  • Qerret në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • qerret në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione