Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

plazh - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe plazh,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj plazh Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 16:17 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, ILIRIA !

43 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 16:17 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

SHITET TOKE ARE TE RROTA E KUQE

630 000 EUR

Sot 16:17 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1, Florida Plazh, Durres !!

43 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:16 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH, Iliria !!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:16 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH HEKURUDHA!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 16:16 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI BALLORE NE PLAZH !!!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:13 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA GARSIONERE NE PLAZH VIJE TE PARE ME DETIN

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:13 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, PRANE HOTEL ADRIATIK !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 16:12 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 16:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

OKAZION

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet 1+1 ne Plazh

43 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet apartament 1+1 ne Plazh

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 16:11 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA DURRES

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 16:11 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE PLAZH !

115 000 EUR

Sot 16:10 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 BALLKONE NE PLAZH HEKURUDHA!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 16:10 Apartamente , Tiranë

~��APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE GJIRI I LALZIT 88 M2

143 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:09 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH ILIRIA !

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:09 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 NE PLAZH!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:08 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 16:08 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES!

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 16:08 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1ne Iliria ne Plazh.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 16:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+GARAZHD PRAN RESTORANT PINETA P

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:06 Apartamente , Durrës

APARTAMENTE 1+1 NDERTIM I RI NE PLAZH,DURRES PER SHITJE!

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 16:06 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PLAZH DURRES

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:05 Apartamente , Durrës

~��SHITET APARTAMENT 1+1 NE TURQUOISE MARINE,GJIRI I LALZIT

117 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:05 Vila , Tiranë

~��SHITET SUPER VILE TE KOMPLEKSI PRIMAVERA,GJIRI LALZIT

670 000 EUR

Sot 16:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 16:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA DURRES

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE BALLORE DETI, NE PLAZH!

99 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 16:02 Apartamente , Durrës

JEPET GARSONIERE ME QIRA NE PLAZH ILIRIA!!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 15:59 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 NE PLAZH!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 15:59 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PLAZH DURRES

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:59 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA DURRES

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 15:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PLAZH DURRES

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:57 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH !

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 15:57 Apartamente , Tiranë

��APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE GJIRI I LALZIT~123.11M2

207 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:57 Apartamente , Durrës

��APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE GJIRI I LALZIT

272 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:57 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA !

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:57 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE ILIRIA , PLAZH!

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:56 Vila , Durrës

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

417 147 EUR

Sot 15:56 Vila , Tiranë

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

422 359 EUR

Sot 15:56 Vila , Durrës

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

548 396 EUR

Sot 15:56 Vila , Durrës

��~SHITET VILE 2 KATESHE 4+1 TE GJIRI I LALZIT

576 200 EUR

Sot 15:56 Vila , Durrës

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

324 609 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj plazh | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione