opel corsa 1.3 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel corsa 1.3 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel corsa 1.3 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Shk 22:00
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition.

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:47
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 19:11
Linku:
,

Toyota Yaris

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 13:58 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:57 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:57 ,

Skoda Fabia 1.4 nafte. Cmimi i disk.

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 Dyqani ,

Opel Corsa 1.3 shume ekonomik

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:45 ,

Opel corsa 1.3 multijet viti 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:31 ,

Opel corsa 1.3 nafte viti 2007

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:23 ,

Mercedes Benz C180 Kompressor Sport ����

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 ,

Mitsubishi colt 1.3 Gaz/benzine

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:21 ,

❌❌SHITET OPEL CORSA D 1.3 NAFTE❌❌

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:00 ,

Mercedes E220 CDI Avantgarde Automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 Dyqani ,

Opel Corsa 1.3 Nafte Automat -16

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:49 ,

Opel Corsa 1.3 Naft

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:24 Dyqani ,

OPEL CORSA 1.3D U

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:05 ,

Volkswagen Polo benzine-gaz 2005 ardhur nga Germany me dogan

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:04 ,

Ford Fiesta 1.4 Diesel Viti 2008 me Dogane

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:04 ,

NISSAN MICRA Benzine-Gas L.Renzo 2008 me dogane te paguar

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:03 ,

OPEL MERIVA 1.7 Diesel Me dogane te paguar

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:03 ,

ŠKODA FABIA 2008 Benzine-Gaz L.Renzo me dogane

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:02 ,

Renault Scenic 1.5 Diesel 2006 Panoram

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:02 ,

FIAT BRAVO 1.4 Benzin-Gaz Viti 2010 Me Dogane ����

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:38 ,

Makina me qera duke filluar nga 15€

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

Honda ���� Jazz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 ,

TOYOTA ���� Automatik

4 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 Dyqani ,

Opel Corsa 1.3 nafte

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:13 Dyqani ,

Opel Corsa viti 2008 1.3 cdti

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:12 ,

OPEL CORSA 1.3 NAFTE AUTOMAT VITI 2005....SAPOARDHUR

2 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:07 ,

TOYOTA YARIS 2008 AUTOMAT1.3 BENZIN-GAZ✅

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:55 ,

ML 350 2011 benzin-gas

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:24 ,

Opel Corsa 1.3 Nafte, viti 2005

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:22 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:09 ,

Toyota Yaris 1.3 Benzine

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:09 ,

Opel Corsa D Moto 1.3 Nafte Viti 2007 Klm 121.000..

2 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:49 ,

S320 cdi super full option

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:47 ,

Audi A8 L

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:47 ,

Hummer H2 6.0 V8 Mundesi nderrimi

15 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:47 ,

Mercedes benz 300 turbo diesel 1984 full

9 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:22 ,

Opel Corsa 1.3 nafte viti 2005

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:04 ,

Shitet Mercedes Benz C320 cdi 4matic AMG

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:39 ,

Okazion Fiat Grand Punto 1.3 Benzin Gaz // Impiant Romano

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:43 ,

Opel Corsa 1.3 Gaz+Benzine Viti 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:53 ,

Okazion CC 2012

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:48 ,

Opel corsa 1.3 nafte

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel corsa 1.3 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim