off road | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe off road , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj off road Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:36
Linku:
,

Land rover discovery off road okaizon

11 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:18
Linku:
,

Shitet Volkswagen Tiguan 01/2017

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Sot 23:18
Linku:
,

Shitet Volkswagen Tiguan 01/2017

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 21:34 ,

RANGE ROVER VOGUE 4.4 diesel.M.NDERRIMI

46 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:53 ,

Okazion Shitet Volvo XC70 4x4 off road

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:25 ,

✅BMW X5✅ +✅ Atlete Lacoste dhurate✅

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:22 ,

Hyundai Tucson

21 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:18 ,

Nissan Patrol

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:04 ,

✅BMW X5 ✅+ ✅Atlete Lacoste Origjinale dhurate✅

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:41 ,

Range Rover Evoque 2.2Naft SD4 E Ardhur Nga Gjermania

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:36 ,

Land rover discovery off road okaizon

11 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 ,

�� GLK 220 BLUEFFICENCY 4MATIK OFF/ROAD FULL OPSION ��

12 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:23 ,

VW Touareg 3.0 Tdi, 2009 R-Line,Automatik Full,Full

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:47 ,

Jeep Rubicon Wrangler

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:46 ,

Audi Q5 Quattro 2012

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:41 Dyqani ,

Jep wranger 3.8cc benzin gazz Automat 2008

17 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:37 ,

Mitsubish pajero

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Mar 08:47 ,

SHITET DISCOVERY 3 LIMITED!!!

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 14:09 ,

Shitet Touareg R Line fabrike ardhur nga Gjermania 2012 Full

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Shk 23:23 ,

Nissan Patrol Off-Road

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 10:27 ,

Shitet daihatsu 1.6 benzin gaz

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 08:31 ,

���� Super - Okazion / Range - Rover ▪︎ Viti : 2007 ����

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 09:10 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 19:18 ,

Shitet Jepp scheroke gjendje super

8 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 10:37 ,

Land rover off road

7 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 09:48 ,

Ssangyong REXTON Off Road

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 16:14 ,

Toyota RAV4 dizel

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 20:59 ,

ML 320 OKAZION✅

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 18:58 ,

Sunsets in Sarande��

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
20 Shk 15:29 ,

Range Rover Sport 2.7

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 08:59 ,

Land Rover

9 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 16:57 ,

Shitet Range Rover Sport 2.7 HSE

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 13:58 ,

Shitet Audi A6 3.0TDI Quattro 2005

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Shk 12:27 ,

Land Rover Discovery Full OFF ROAD

13 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 18:37 ,

Shitet Mercedes Benz ML 280

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Jan 21:00 ,

Range Rover Sport 2.7

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 22:46 ,

Shitet

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 18:05 ,

RANGE ROVER SPORT 2.7

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 11:26 ,

Shitet Audi A6 3.0TDI Quattro 2005

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Jan 17:37 ,

Shitet Audi A6 3.0TDI Quattro 2005

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Jan 20:56 ,

Korando 2.9 turbo 4×4

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 16:24 ,

Shes Landrover TD5

480 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj off road | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione