Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

nderrohet - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nderrohet,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj nderrohet Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:28
Linku:
Makina , Fier

Shitet ose Nderrohet bmw x5 ��������

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:08
Linku:
Makina , Durrës

Shitet-nderrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:08
Linku:
Makina , Durrës

Shitet-nderrohet

Shitësit të Besuar
Dje 14:10
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedez Benz GL

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 14:00 Makina , Shkodër

shitet ose nderrohet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina , Shkodër

shitet ose nderrohet karrotreci

7 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:59 Telefona celular , Tiranë

Xiaomi 11T Pro 8/256 Gb nderrohet

35 000 LEK

Sot 13:58 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 13:58 Makina , Tiranë

��OKAZION Vetem Sott��������Audi Q7 PREMIUM PLUS��������

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:58 Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 MUNDESI NDRRIMI

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:57 Makina , Fier

JEEP VITI 2011 ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:57 Makina , Tiranë

JEEP WRANGLER VITI 2009 BENZIN 3.8 ME DOGAN

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 13:57 Makina , Fier

BMW X5 M VITI 2016 NAFT 3.5 SAPO TARGUAR

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:51 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ 280 CDI

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:46 Makina , Tiranë

Suzuki Swift 1.3 DDIS NAFT

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 13:42 Makina , Gjirokastër

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Makina , Lushnjë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:41 Makina , Korçë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:41 Makina , Elbasan

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:41 Makina , Vlorë

Toyota corolla Verso 7 vende viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:41 Makina , Fier

•Toyota corolla Verso 7 vende 2007•

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:35 Makina , Lushnjë

Shitet nderrohet ford galax

2 300 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:35 Makina , Lushnjë

Shitet nderrohet benz

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:35 Makina , Lushnjë

shitet nderrohet tayota 1.4 nafte

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:33 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Opel Vivaro

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:28 Makina , Tiranë

Ford Mondeo Okasion ne supergjendje.

155 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:26 Makina , Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC ‼️

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

C-Class C220 CDI - Avangard - Automatik - 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Shitet\Nderrohet Mitsubishi Grandis

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:12 Makina , Durrës

BMW SERIA 6

28 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:12 Makina , Durrës

Mercedes Benz C300 4 Matic

10 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 Makina , Durrës

BMW SERIA 6 2015

24 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:03 Makina , Tiranë

Range Rover evoque .����NDERROHET����

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Sot 13:01 Makina , Tiranë

Vetem SOT! BMW M4 2015 83.000KM

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:00 Makina , Tiranë

OKAZION!! JAGUAR XF 4x4 2015 3.0 67.000KM

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 13:00 Makina , Tiranë

SUPER Audi Q5 2014 100 km Nafte

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:57 Makina , Durrës

����2012 C class 200cdi Automat Zvicra i targuar

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 Makina , Pogradec

CLK 220 CDI VITI 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:51 Makina , Durrës

Shitet ne gjendje sh te mir

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:43 Makina , Tiranë

E class 550 4 matic

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:34 Makina , Gjirokastër

Audi A8L 3.0 TDI Facelift

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31 Makina , Tiranë

����Audi Q5 QUATTRO S LINE FABRIKE ( LOOK SQ5����

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:30 Makina , Tiranë

shitet nderrohet GLE ne gjendje perfekt 45000 eur

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:29 Makina , Durrës

VOLVO XC90 2.5T benzin AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:28 Makina , Elbasan

Shitet nderrohet toyota automatik benzin gaz 5300 euro

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:25 Makina , Vlorë

SHITET/NDERROHET SMART 2015 FORTWO 1.0 MHD AUTOMAT OKAZION

4 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nderrohet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione