Makina me mundesi nderrimi ne Shitje | Njoftimet ne GJIthe SHqiperine


Gjeni makina për mundesi nderrimi në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina me oferta mundesi nderrimi që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet për oferta Nderrohet dhe gjeni makina me nderrim të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet per nderrim dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat me mundesi nderrimi, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.20 Pri 19:13
Linku:
,

Audi A6 viti 2011 mundesi nderrimi

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:50
Linku:
,

BMW X5 - M 3.0 D 2012 okazion nderrohet

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:59
Linku:
,

FORD FUSION 2007 1.4TDCI

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 19:13
Linku:
,

Shitet mundesi nderrimi CLA AMG Line

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 17:01 ,

MERCEDES E550 4MATIC

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:00 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:00 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:00 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59
Linku:
,

FORD FUSION 2007 1.4TDCI

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:58
Linku:
,

AUDI A4 AUTOMAT 2007 2.0TDI

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:56 ,

Mercedes Benz Ml 270 okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:56 ,

Mercedes-Benz C clas Benzine-Gaz LPG Avantgarde V.12.2009

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 ,

Mercedes Benz E220 dizel 2002

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:51 ,

Mercedes Benz R Class

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:50 ,

BMW 525d

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:49 ,

C Class 220 automat vit2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:49 ,

C 200 kompresor benzin gaz automat

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:48 ,

Seat Leon

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:48 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-11/nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:47 ,

E class 220cdi Avangard 2010 nga Franca//nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:47 ,

MERCEDES-BENZ ML-350, Mundesi Nderrimi

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:47 ,

Chevrolet Cruze Benzin Gaz

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:43 ,

PASSAT 1.9 TDI 4300€

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:42 ,

Touran

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:42 ,

Golf Plus

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:42 ,

E class 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:42 ,

AUTO ERI

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:42 ,

Toyota Auris 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 ,

SHITET AUDI A6 S-Line 2007, 2.7 nafte FULL OPSION

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:36 ,

C200 cdi automat 2005 OKAZION

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:32 Dyqani ,

�� OKAZION SEAT LEON 1.9 TDI��

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:32 Dyqani ,

OKAZION PASSAT CC 2011 PANORAMIK

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:32 Dyqani ,

�� OKAZION AUDI A8 ��

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:32 Dyqani ,

�� OKAZION SMART FOR FOWR AUTOMAT ��

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:32 Dyqani ,

OKAZION RANGE ROVER VOGUE 3.6D V8 SUPER FULL

11 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 Dyqani ,

�� OKAZION SUZUKI SWIFT ��

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:31 Dyqani ,

�� OKAZION RENAULT SCENIC GAZ-BENZIN 2008 ��

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:31 ,

BENZ E CLASS 220 NAFT AUTOMAT VITI 2005 FULL OPSION

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:31 Dyqani ,

�� OKAZION CADDY LIFE 1.9 ��

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:31 Dyqani ,

�� AUDI A7 SUPERCHARGER SUPER FULL MATRIX ��

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:31 Dyqani ,

�� OKAZION BMW 535 SUPER GJENDJE ��

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 Dyqani ,

�� OKAZION BMW 530 SUPER GJENDJE 2008��

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 Dyqani ,

�� OKAZION BMW X6 3.5 DIESEL ��

19 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 Dyqani ,

�� OKAZION HONDA CIVIC ��

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 Dyqani ,

✅ OKAZION AUDI A6 QUATTRO S-LINE✅

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 Dyqani ,

�� OKAZION OPEL VIVARO 8+1 AUTOMAT��

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 Dyqani ,

�� OKAZION VW GOLF GAZ-BENZIN��

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 Dyqani ,

�� OKAZION OPEL ZAFIRA 2008��

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 Dyqani ,

✅ OKAZION AUDI A4 GAZ-BENZIN QUATTRO S-LINE ✅

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 Dyqani ,

�� OKAZION MB E CLASS GAZ-BENZIN ��

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 Dyqani ,

�� OKAZION SKODA YETI 2011 ��

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Jeni duke kërkuar për makina me mundesi nderrimi? GJej makina per ndërrim në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej oferten ideale për makina me ndërrim.


Blej makina me oferta mundesi nderrimi


Gjej makina të përdorura apo të reja me oferta mundesi nderrimi në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet nderrohet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni makina me mundesi nderrimi, poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re me nderrim, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Krijo njoftime per mundesi nderrimi makina


Keni makine me oferte mundesi nderrimi? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione