motorr sportiv | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motorr sportiv,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj motorr sportiv Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:21 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:02 ,

CLS 320 CDI

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:54 ,

C220 Full Look AMG Fabrikisht

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 22:14 ,

Golf 4

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 18:03 ,

BMW 530D xDrive M Paket origjinale

22 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 14:02 ,

Jetta Hybrid Highline

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Pri 12:34 ,

!! OKAZION!!

14 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Pri 09:23 ,

AMG

5 670 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 11:16 ,

Shitet motorri

350 LEK

Viti: 2012
24 Mar 16:38 ,

Shitet/Nderrohet +/- Skoda Octavia

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 18:41 ,

Gjendja 10/10

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Mar 22:19 ,

Shitet/Nderrohet +/- Skoda Octavia

2 100 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 22:04 ,

Shitet/Nderrohet +/- Skoda Octavia

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 13:52 ,

Toyota starlet

5 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 10:05 ,

Mercedes Benz C220 CDI 2007 automat

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 17:17 ,

Benc w124 e200

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 14:41 ,

Mercedes Benz C320 CDI AMG 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:21 ,

shitet Mercedes Benz e class

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 18:45 ,

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 08:53 ,

Okazion Shitet MB c220 AMG LOOK

12 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 23:26 ,

BLEJ MOTORR SPORTIV

11 000 EUR

Viti: 2011
26 Jan 00:53 ,

VOLVO XC60 R-DESIGN, Geartronic

16 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 21:38 ,

Audi A4 2015 OKAZION

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Jan 13:40 ,

Audi A4

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 13:46 ,

Audi A4 S-Line 2015

15 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Dhj 08:46 ,

Bmw Benzine Limitet Edition

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 22:49 ,

❌OKAZIONN❌

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 17:09 ,

E220 U shit flm merrjep.al ����

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 13:08 ,

Audi A4 2015

15 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Nën 19:59 ,

❌OKAZION❌

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 13:35 ,

fiat benzin gaz okazion

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Nën 22:30 ,

Benzin gaz prins

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 07:33 ,

OKAZION NISSAN QASHQAI

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Tet 19:20 ,

audi a6 2.4 benzine ardhur nga ZVICRA

6 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj motorr sportiv | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione