motorr me 4 goma | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motorr me 4 goma , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj motorr me 4 goma Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Shk 14:06
Linku:
,

Golf 6 OKAZION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 20:50
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 13:15
Linku:
,

AUDI Q7 S'LINE BENZINE 3.0 2012 ����

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:12
Linku:
,

2012 SKODA YETI AUTOMATIKE

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Shk 20:29
Linku:
,

Passat

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 11:40 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 ,

Mercedes Benz C Class Evo Automat 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:36 ,

SHITET TOYOTA RAV4 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:35 ,

Mercedes-Benz E 220 viti 2001

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:34 ,

Bmw e60 look M (packet) 2009 Full Options

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:33 ,

❌❌SHITET OPEL CORSA D 1.3 NAFTE❌❌

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:29 ,

Shitet Audi A6 S line look ! benzine & gaz 100%

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:24 ,

Okazionnn sapo targuar

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:22 ,

OKAZION Opel Corsa 1.2 Benzin AUTOMAT Viti 2005

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:21 ,

Ford Focus St Line Shitet Ose Nderrohet

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:21 Dyqani ,

AUDI A3 ✅VITI 2008✅ AUTOMATIK✅ GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:15 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:15 ,

Audi A 3 Viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:12
Linku:
,

2012 SKODA YETI AUTOMATIKE

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:06 ,

VW GOLF 6 2011 1.4 Benzine-Gaz

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:05 ,

Volkswagen TOUAREG KING KONG

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:05 ,

Fiat doblo 1.3 jtd 2011

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:03 ,

BMW 530D xDrive M Paket origjinale

22 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:51 ,

VW Golf 5, benzin+gaz punon 100% gaz,2009,letra per 1 vit

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:50 ,

Mercedes Benz C Clas 2.8 Benzin Viti 2008 Super Mjet

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:45 ,

Ford C-Max 1.8 Benzine 2009 Manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:44 Dyqani ,

OKAZION GL EXTRA FULL OPTION

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:41 Dyqani ,

✅C-CLAS 220CDI✅ VITI 2007✅ GJENDJE PERFEKTE✅

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40
Linku:
,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:37 ,

Audi A 8 L Okazion❗❗❗2997 cc,nafte super gjendje❗❗❗❗

23 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:27 Dyqani ,

Shitet Skoda Octavia Automat 1.9 Diesel

5 130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:26 Dyqani ,

Shitet Vw Sharan Automat 2.0 Diesel 2011

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:25 ,

VW Golf 6, 1.6 nafte .Viti 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:20 ,

Opel Corsa Benzin-Gaz 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:15 ,

�������� Opel Astra H BENZIN��������

3 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:59 ,

*** Ford Fiesta 1.6TdCI 2011 super full Super gjendje***

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:59 ,

**OKAZION* OPEL ASTRA 1.7 NAFTE super gjendje 06**

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 ,

***Benz C200 CDI AUTOMAT EVO 2007 super gjendje**

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 ,

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN/GAZ 2011 super gjendjee**

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 ,

**Mercedes Benz E280 EVO AUTOMAT SPORT PAKET**OKAZJON**

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:59 ,

Passat benzin gaz 1.8

2 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:58 ,

Shitet Volkswagen Sharan

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 ,

Renault Scenic Automat

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 ,

Shitet Toyota Aygo

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:53 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D-4D 2010 91.000 KM ORIGJINALE ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:52 ,

C CLASS 1.8 BENZIN 2011 AUTOMATIKE 117.000 KM MOTORR 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:49 ,

BMW X6 2012 - 3.0 Benzine shitet ose nderrohet

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj motorr me 4 goma | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione