Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mini cross - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mini cross,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mini cross Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:22 Makina , Tiranë

Shitet,Porsche Cayenne 4.8 GTS,Benxin Gaz nderrohet

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:22 Apartamente , Tiranë

Shitet/Nderrohet Apartament 2+1 Tek Kompleksi turdiu.

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 00:29 Makina , Pogradec

����PEZHO 207 1.6 NAFT VITI 2007 ����

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:28 Makina , Pogradec

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT VITI 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:28 Makina , Pogradec

PEZHO 307 1.6 NAFT 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 22:36 Makina , Elbasan

Audi A7 3.0 TDI Exclusive Full Options

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 15:01 Makina , Durrës

FORD FIESTA 1.4 NAFTE,2011

4 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 00:12 Makina , Pogradec

AUDI A4 2.0 TDI

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 08:13 Makina , Dibër

goma foristrade 255/85/16

250 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 13:53 Makina , Pogradec

����VW TOURAN 2.0 TDI ����

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 13:17 Makina , Tiranë

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 22:32 Makina , Pogradec

AUDI A6

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 11:33 Makina , Tiranë

Jaguar

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 11:38 Makina , Pogradec

Audi a63.0tdi quatro

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 11:38 Makina , Pogradec

Vw touran 1.9tdi

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 17:41 Makina , Tiranë

Mitsubishi L200

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 12:58 Shtëpi , Shkodër

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Sht 12:54 Shtëpi , Tiranë

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Gush 13:50 Makina , Tiranë

Caddy

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Qer 19:42 Shtëpi , Tiranë

Shitet okazion nje shtepi 2+1 dhe 2 dyqane...

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Maj 11:17 Makina , Durrës

SHITET CHRYSLER

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 11:06 Makina , Durrës

SHITET

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 23:03 Makina , Dibër

Okazionnn!!!!!! C200 sport edition 2005

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:59 Makina , Tiranë

BMW X6 e bere me porosi !

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Jan 10:17 Makina , Durrës

E 320 Avantgarde Mercedes Benz Full panorama gjendje perfekt

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 14:35 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Tiranë

Biciklet elektrike dhe KTM

1 100 EUR

Viti: 2010
27 Gush 15:04 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Cross

500 EUR

25 Korr 15:06 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Okazion

250 EUR

13 Maj 21:30 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Elbasan

Mini cross

350 EUR

Viti: 2010
26 Mar 17:26 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Lezhë

Motorr mini cross

700 EUR

Viti: 2011
26 Mar 14:25 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Lezhë

Mini cross

800 LEK

Viti: 2010
20 Gush 19:32 Makina , Tiranë

Vw Caddy 1.9 TDI 4x4 Gjip

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 14:32 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Elbasan

Mini moto cross

280 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mini cross | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione