Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

mbyllje qendrore per makina | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 2952
Të tjera , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mbyllje qendrore per makina,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mbyllje qendrore per makina Wanted For rent For sale Wanted to rent Looking for a job Hiring for a job | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Yesterday 08:51
Link:
Store Makina , Durrës

2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte Ofert vetem per festa

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Yesterday 08:54
Link:
Store Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz ML 350 Diesel

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Yesterday 08:51
Link:
Store Makina , Durrës

VW Jetta nafte 2012 Full option

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Yesterday 08:54
Link:
Store Makina , Durrës

Shitet Okazion 2011 Volkswagen Jetta 2.5 Sel

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 17:42
Link:
Makina , Durrës

����MERCEDES-BENZ E-CLASS 320CDI FULL BUSSINES EDITION

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Today 08:11 Makina , Tiranë

Vw Polo 1.6 Tdi Look Rline -10

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 08:08 Makina , Tiranë

BMW 118 NAFT 2006 MANUAL 3€

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Today 07:35 Makina , Tiranë

Shitet Range Rover Evoque viti 2013 super gjendje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 07:32 Makina , Tiranë

SUPER VW ARTEON 2019 2.0 TDI Automat

29 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Today 07:17 Makina , Krujë

MERCEDES-BENZ B200 CDI AUTOMAT gjendje perfekte

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 07:17 Makina , Krujë

E240 BENZINE AUTOMAT i sapoardhur nga ZVICRA����

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 07:16 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Today 07:16 Makina , Fier

Mercedes Benz GLC220 4Matic

38 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Today 07:12 Makina , Fier

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 07:12 Makina , Fier

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Today 07:07 Makina , Tiranë

Fiat Punto

3 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 06:25 Store Makina , Durrës

OPEL MERIVA VITI 2011 NAFTE 1.7 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 06:22 Store Makina , Durrës

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 NAFTE VITI 2006 ME DOGANE NE SUPER

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 06:13 Store Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.2 BENZIN GAS VITI 2008 ME DOGANE SUPERR EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Today 05:33 Store Makina , Durrës

FIAT KROMA AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2008 ME DOGANE TE PAGUAR

3 060 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 05:29 Store Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.2 BENZIN/GAS VITI 2010 ME DOGANE TE PAGUAR

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 05:29 Store Makina , Durrës

KABRIOLET OPEL ASTRA BENZIN 1.6 E SAPO TAKSUAR VITI 2007

3 150 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 05:26 Store Makina , Durrës

Mercedes c-class sport edition 2.2 nafte automat

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Today 05:26 Store Makina , Durrës

LAND ROVER DS-5 AUTOMAT NAFTE 2.5 VITI 2003 ME DOKUMENTA TE

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 02:24 Makina , Durrës

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 NAFTE VITI 2006 ME DOGANE NE SUPER

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 01:38 Makina , Lushnjë

Fiat Bravo 1.6 Nafte Viti 2009 Manuale

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 01:38 Makina , Krujë

Bmw 320d 2.0 Nafte 2002 Manuale

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 01:38 Makina , Pogradec

Audi A6 Automatike 3.0 Nafte 4x4 S-Line Viti 2006

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 01:34 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon Manuale 1.4 Gaz+Benzine 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 01:34 Makina , Pogradec

Range Rover Vogue Automatike 2007 3.0 Nafte "Pa Taks Luksi"

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 01:34 Makina , Tiranë

Citroen C4//Picasso Automatike "EXLUSIVE" 1.6 Nafte Full Ex

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Today 01:34 Makina , Fier

Audi A6 Automatike 3.0 Nafte 4x4 S-Line Viti 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 01:34 Makina , Tiranë

Lancia Delta Kamio Automatike 1.6 Nafte Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 01:31 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike Viti 2007 220.000 Km Origj

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Today 01:31 Makina , Tiranë

Daihatsu Terios 1.5 Benzine Automatike 2006 Super Gjendje

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Today 01:31 Makina , Tiranë

Vw Caddy Manuale 1.6 Nafte Viti 2012

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Today 01:27 Makina , Tiranë

Vw Golf 7 2.0 Nafte Automatike GTD//Origjinal Fabrike 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Today 01:27 Makina , Shkodër

Vw Caddy Maxi Automatike 7G 1.6 Nafte Viti 2013 6+1 Full Opt

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Today 01:27 Makina , Sarandë

Nisan X-Trail 2.2 4X4 Nafte Kamio Manuale Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Today 01:19
Link:
Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 220 Cdi Diesel / Automat / Evo

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Today 01:19 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Evo

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Today 01:19 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Manuale / Evo

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 01:19 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Golf 5+ 1.9 Tdi Diesel / Automat 7G

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Today 01:18 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel / Manuale

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Yesterday 23:12 Makina , Tiranë

Golf 5 letra per 1 vit

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Yesterday 23:00 Makina , Durrës

Land Rover Discovery 4 SDV6 HSE (Mundesi nderrimi)

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 22:39 Makina , Fier

Audi A4 S-line ���� 2.0 Nafte, Super Gjendje, Mundsi Ndrrimi

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 22:32 Makina , Tiranë

Benz C-Class 220 CDI Viti 2006 Nafte Automat ,0698015969.

3 420 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 22:23 Makina , Fier

Audi A4 ���� Full Opsion...2.0 Nafte, Automat, Super Gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 22:17 Makina , Fier

OKAZION!!! Audi A6 model 2012 Automat, 3.0 Nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Yesterday 22:17 Makina , Vlorë

OKAZION Grande Punto 2009 NAFTË

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Yesterday 21:37 Store Makina , Tiranë

HYUNDAI SANTA-FE, VITI 2009, AUTOMATIKE, MOTORR 2.2 NAFTE

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 21:11 Store Makina , Tiranë

HONDA JAZZ, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZINE+GAZ

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 21:08 Makina , Durrës

Golf V����Automat DSG6,2.0 Nafte(140 Cv),09/2007����

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Yesterday 21:04 Store Makina , Elbasan

Fiat 500 1.3 JTD

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mbyllje qendrore per makina | Wanted For rent For sale Wanted to rent Looking for a job Hiring for a job | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information