makina per prodhim | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina per prodhim,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj makina per prodhim Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:39 ,

M.Benz C200 Komp. Benzine+Gaz Automat

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:20 ,

Ford-C-Max~Dhjetor-2009 Dokumentat deri Prill~2022

4 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:04 ,

Honda Benzin/gas automat me garanci

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:20 ,

MERCEDES-BENZ E 350 CDI SAPO ARDHUR ����PA TAKSE LUKSI(2987)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 ,

JEPET ME QERA Mercedes Benz Vito 8+1

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:40 ,

Audi A6 S-Line Quattro 3.0TDI

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:13 ,

Peugeot 407 SW AUTOMAT PANORAME SENSORE

2 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:26 ,

Audi A3 S-Line, 2015 , 78.000 km !!!!!

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 08:18 ,

MERCEDES-BENZ AVANGARD C200 CDI FULL OPSIONAL

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:21 ,

Shitet Makina

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:38 ,

☑️ Mercedes-Benz C250 Cdi FACELIFT ///AMG 2012 FULL OPSION

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:40 Dyqani ,

Ford focus 2.0 benzin 2012. Okazion 5990 euro

5 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:11 ,

SHITET �� 4x4

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:29 ,

Ford Mondeo Titanium Ecoboost 2.0 2015 93000 km

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 14:43 ,

Audi A4 2.0T benzine QUATTRO 2009

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:25 ,

Opel Astra portobagazh

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:44 ,

Mercedes-Benz C 230 AMG 2005 benzine

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 18:13 ,

Shitet cross touran

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 18:15 ,

Ml 350 supeeer e mbajtur. Okazion per 1 javee

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 17:53 ,

Shitet Toyota RAV4 2010 Automatike Nafte

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 15:32 ,

Cklas W204 300 4matic

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 20:09 ,

BENZ C CLASS 1.8 BENZIN/GAZ FULLL

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 11:05 ,

Mercedes-Benz W212 350 CDI 4 MATIC FULL FULL EKSTRA ,OKAZION

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:05 ,

Mercedes Benz W212 E350 CDI 4MATIC FULL FULL EKSTRA OKAZION

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:04 ,

Audi A3 2.0T Dhjetor 2006

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 18:03 ,

BMW 530D xDrive M Paket origjinale

22 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 17:15 ,

FORD C-MAX 2006 GHIA(FULL)

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 23:36 ,

BMW X5 Benzine+Gaz

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 23:02 ,

E 200 Cdi EVO AUTOMAT NAFTE ME DOGAN��������

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 21:05 ,

Ford C-max 2014 Full Option

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Pri 09:38 Dyqani ,

Super Okazion ! Taxi me 0 KM !!! U SHIT !!!!

11 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 10:51 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 12:11 ,

Golf 7 (VII) GTD

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Pri 23:02 ,

Audi Q5 Super okazion1

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 12:04 ,

SHITET C CLASS 200 KOMPRESSOR BENZINE GAZ PRODHIM FABRIKE

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 16:14 ,

C300 Avantgard prodhim gjerman benzin gaz

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 19:54 ,

OKAZION BMW 330 MOTORR X5 2700 EURO

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 02:19 ,

Skoda Oktavia 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Mar 11:13 ,

Limousine Lincoln 4.2 Benzine ne gjendje perfekte

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina per prodhim | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione