look | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe look,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj look Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:52
Linku:
,

BMW 320 M Paket 2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:36
Linku:
,

ML 350 Bluetec / 2013 Full / BTC-XRP-DOGE-ADA-BNB: Accepted

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 20:54
Linku:
,

Bmv Seria 5

13 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:54
Linku:
,

Ml 350 2013 4-Matic Bluetec Look Amg Full Option

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:16
Linku:
,

Bmw Seria 5 �� ///M-Packet ❌ 5800€ ❌

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 18:56 ,

Mercedes-Benz E class ose nderohet me makin me te re

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:56 ,

Okazion!! Mercedes Benc c300 4matic benzin 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:56 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:55 ,

��VW Tiguan (4MOTION) 2.0 TDI (EXTRA FULL)��

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54
Linku:
,

Ml 350 2013 4-Matic Bluetec Look Amg Full Option

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:51 ,

Volkswagen Golf 5

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:51 ,

Wolswagen Sirocco 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:50 ,

Audi a7 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:50 ,

Mercedez Benz c klas 220 perfekte 2009 automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:50 ,

Volkswagen Pasat automat 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:50 ,

Mercedez Benz automat 220 nafte perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:49 ,

Volkswagen Pasat 2010 automat dsg

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:49 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:49 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:49 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:48 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:48 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:48 ,

MERCEDES C220 CDI-2008 ///AMG PACKET-✅KM ORIGJINALE!✅PERFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 ,

MERCEDES C 220 CDI /AVANTGARDE-AUTOMATIK /GJENDJE PERFEKTE!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 ,

FORD FOCUS-2008/✅LOOK ST/1.6 DIESEL✅FULL OPTION-SUPER GEJNDE

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:45 Dyqani ,

SHITET BENZ C250 4MATIC LOOK AMG GJENDJE PERFEKTE

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 ,

SHITET AUDI A6 2.7 TDI RS6 FULL LED LOOK

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:35 ,

Shitet audi a6 3.benzine tfsi

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:28 ,

C CLASS 220 NAFT AUTOMAT VITI 2009 LOOK AMG

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:22 ,

Mercedes Benz C 300 4 matik

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:19 Dyqani ,

AUDI TT LOOK RS 2.0 AUTO PENTA

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:16
Linku:
,

Mercedes C-Class

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 18:12 ,

Okazion Mercedes Benz benzin gaz

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:08 ,

MERCEDES-BENZ ML-350

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:05 ,

Mercedes Benz C230 V6 Amg Look benzin 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:03 ,

GLK 350 nafte jo takse luksi FULL

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:03 ,

MERCEDES CLS 350 4 MATIC

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:03 ,

Makin per merakliiii ���� Automat vw Golf 4 2.0

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:03 Dyqani ,

VW GOLF 7-2.0 Benzin- R-TAIP-PANORAMA-FULL OPTIONS

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:03 ,

BMW SERIE 3 Okazion!!!

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:56 ,

Ndrrohet W203 benzine-gaz letrat per 1 vite!

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:56 ,

BMW X5 Look M 3.0 nafte 2012

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:48 ,

BMW SERIA 5 E60 LOOK M AUTOMAT VITI 06

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:47 ,

Golf 4 1.8 20v Turbo GTI Benzin-Gaz

3 200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:39
Linku:
Dyqani ,

Mercedes-Benz E 350 Bluetec-Full Distronic, Night Vision‼️

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:36 ,

Mercedes-Benz C220 (LOOK AMG)

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:27 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E350 Diesel-LOOK 2016-PANORAMA

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 ,

Bmw 320ci e46 look m3 2000 benzin gaz 2001

270 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:26 ,

Vw Golf 4 1.9 tdi 1999

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:25 ,

C-CLASS 300 4-MATIC

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:23 ,

Ford focus automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj look | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione