Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kontenier - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kontenier,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kontenier Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Tet 12:11 Garazha, kioska dhe baraka , Fier

Shitet kabine kontenier skelet metalik

75 000 LEK

01 Tet 10:12 Makina , Tiranë

Shitet kia sportage

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 14:16 Të tjera , Berat

Bot Nafte

25 Qer 08:59 Makina , Tiranë

Kerkoj te blej sprinter

03 Qer 12:05 Makina , Tiranë

Kerkoj sprinter

28 Pri 16:13 Të tjera , Kukës

shitet kontenier

28 Pri 16:10 Makina për kamping , Kukës

kontenier

28 Pri 16:06 Të tjera , Kukës

kontenier

28 Pri 13:17 Makina dhe Vegla , Tiranë

Kontenier frigoriferik ngrires -40

2 500 EUR

28 Pri 08:48 Makina , Durrës

Transport makinash nga Korea

1 500 EUR

07 Mar 14:28 Pjesë këmbimi Rimorkio , Lushnjë

Konteiner

900 EUR

04 Mar 07:58 Pjesë këmbimi Rimorkio , Lushnjë

Kontenier

900 EUR

21 Nën 12:26 Të tjera , Tiranë

Termus,Kontenier azoti te lengshem

500 EUR

15 Tet 14:27 Garazha, kioska dhe baraka , Pogradec

Shitet kontenier

100 000 LEK

24 Sht 20:27 Të tjera , Korçë

Kontenier Frigorifer Shitet viti 2006

06 Gush 09:49 Garazha, kioska dhe baraka , Vlorë

Kontenier ne shitje

3 000 EUR

19 Pri 22:11 Makina dhe Vegla , Pogradec

Kontenier Ngrires

3 300 EUR

11 Pri 13:22 Garazha, kioska dhe baraka , Tiranë

Kontenier me panel sandwich 4x2.45

2 400 EUR

05 Pri 12:09 Të tjera , Krujë

shes

200 000 LEK

05 Pri 12:09 Të tjera , Krujë

shes

200 000 LEK

05 Pri 12:09 Të tjera , Krujë

shes

200 000 LEK

30 Mar 21:46 Të tjera , Durrës

Kontenier

1 990 EUR

19 Mar 13:59 Për fëmijë Mobilje/Pajisje , Tiranë

Pompe gjiri elektrike

18 000 LEK Çmimi me zbritje

03 Shk 22:05 Të tjera , Fier

Pajisje per perpunim rrushi

1 EUR

20 Dhj 05:40 Makina për kamping , Elbasan

Kontenier

2 400 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kontenier | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione