kasetafon | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kasetafon,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kasetafon Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:03 ,

Vw golf

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:31 ,

Opel combo 1.3 naft 2005

1 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:31 ,

E220 cdi automat 2000 OKAZION

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:31 ,

Audi a3 1.8 benzin 97 manual

950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:56 ,

Fiesta 1.4 TDCi 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:24 ,

tiguan

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:16 ,

skoda fabia 1.4 naft viti 2007 super gjendje 0682668608

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:03 ,

✅1.4 benzin gaz ne gjendje 100% 0683947347✅

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:27 ,

Shitet volkswagen passat

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:59 ,

Okazion ��

3 050 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:49 ,

Golf 6

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:35 ,

Cls 320 AMG

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 07:34 ,

Ford fokus

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 12:26 ,

Opel zafira 1.9 naft

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 09:09 ,

�� Volkswagen Tiguan 2.0 Tdi 4 Motion 140Hp

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 23:43 ,

Okazion shitet citroen c3 exclusive 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 14:59 ,

Mazda 323 Benzine-Gaz 1.6 Letra Te Paguara 1500 Euro

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 09:31 ,

Golf 5 okazion

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 07:24 ,

Mercedes benz sprinter

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 07:24 ,

Mercedes benz sprinter

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:54 ,

tiguan viti 2010

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 15:34 ,

����Okazion����

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 14:21 ,

PEUGEOT 307 1.6 DISEL HDI MANUALE 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 20:34 ,

Shitet kasetafon SONY me CD dhe AUX

3 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Pri 20:22 ,

wv 2.0 TDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 21:01 ,

Mercedez Benz E250 automat

1 500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 15:42 ,

Fiat Punto 2003

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 19:42 ,

audi a3 motor 1.9 naft 4 porta

3 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 19:42 ,

golf 6

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 19:22 ,

Fiat grande punto 1.3 naft 0688518544 !!!!

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 11:30 ,

audi a3 1.9 naft i thjesht super i paster dhe shum i mbajtur

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 11:25 ,

opel corsa benzin gaz landi renzo full option super gjendje

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 11:05 ,

Audi a3 1.8 benzin 97 manual

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 00:38 ,

Golf 4 1.9 naft manual 2000 letra dhjetor OKAZIONN��

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:48 ,

Kasetafon Makine

150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Mar 09:29 ,

opel corsa benzin gaz viti 2009

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kasetafon | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione