jeep compass | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe jeep compass,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj jeep compass Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:35 Dyqani ,

Jeep Compass Benzine Automatike 97.000 km 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:15 ,

JEEP COMPASS GAS BENZINE 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 21:06 ,

Jeep Compass okazion

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Pri 09:44 ,

shitet jeep compass

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 02:05 ,

shitet jeep compass

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 02:05 ,

shitet jeep compass

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 02:05 ,

shitet jeep compass

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 07:07 ,

PJES PER DODGE CALIBER 2.0 CRD 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Pri 04:53 ,

JEEP COMPASS Sport

14 027 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 04:53 ,

JEEP COMPASS Sport FWD

12 354 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 10:38 ,

Jeep compass

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 15:49 ,

Jeep Compass

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 08:55 ,

Shitet jeep compass

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 17:54 ,

shitet okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 22:11 ,

Shitet jeep compass 2007 0686359271

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 10:57 ,

Jeep compass

2 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Pri 10:45 ,

Jeep compass 2.2 crd 163cv

2 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Pri 10:45 ,

Jeep compass 2.2 crd

2 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Pri 10:37 ,

Jeep compass 2.2 crd 163cv limited

2 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Jan 23:12 ,

Jeep Compass 4x4

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 23:08 ,

Shitet jeep compass 4x4

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 12:53 ,

Jeep compass 2.2 crd

2 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Dhj 12:53 ,

Jeep compass 2.2

2 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Dhj 12:43 ,

Vetura Jeep compass

2 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Nën 12:36 ,

Jeep compass

2 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Nën 12:36 ,

Jeep compass 2.2 crd

2 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Nën 12:36 ,

Jeep compass 2.2 crd 163cv

2 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Tet 14:29 ,

JEEP

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Sht 19:36 ,

Jeep compass

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 19:42 ,

Okazion bezin gas 5000 euro

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 12:20 ,

Jeep Compass Limited 2.4L Benzin/Gaz lovato

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Jan 12:59 ,

Jeep Compass Rallye

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Dhj 10:13 ,

Jeep

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 14:24 ,

Jeep COMPASS..2.2NAFTE 2013.OKAZION

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 08:29 ,

Shitet JEEP COMPASS

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Korr 12:19 ,

JEEP COMPASS

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 16:05 ,

Jeep compass dizel

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Pri 11:23 ,

Jeep shitet me dogan okazion

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 12:56 ,

Shitet jeep gaz-benzin

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Jan 16:48 ,

U shittttttttt Jeep Compass 2.0 Tdi 4x4

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Jan 16:16 ,

Shitet Jeep Compass full

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 11:02 ,

Jeep Compass ose ndrohet

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj jeep compass | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione