gypa | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Sot 13:32 ,

Fiat 500

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Nën 02:48 ,

FORD FOCUS 1.8 TDDI 2002

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim