gomar | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gomar,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gomar Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Pri 19:22 ,

Gomari

4 000 LEK

03 Pri 11:30 ,

audi a3 1.9 naft i thjesht super i paster dhe shum i mbajtur

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Pri 20:58 ,

Shitje

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 21:59 ,

Dy gomar

200 000 LEK

26 Jan 21:12 ,

Shiten

2 000 LEK

16 Jan 23:06 ,

bez mercedez 220

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 15:34 ,

Audi Q5 2.0 tdi kamio Automatike

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 09:52 ,

OKAZION!!! BMW X5 BENZIN GAZ, LOOK M, 9300 euro

9 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 12:01 ,

Mercedes 250 dizel

250 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Korr 23:34 ,

OKAZION

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 00:08 ,

Shitet Golf 4

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 15:45 ,

Privat

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Dhj 21:55 ,

Shitet turan 1.9 naft 6+1 vende

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 09:26 ,

Shitet benci viti 2006 220 naft

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 19:09 ,

Mercedes E 320

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 18:10 ,

Ford Focus 1.6 benzin&gaz

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 23:27 ,

Gomar 4x4 Gaz-Benzine 2014

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 10:41 ,

Passat 2008 Gri Mettalizzato

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Sht 20:16 ,

Shitet citroen c5

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 11:39 ,

Shitet citroen c5

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 09:59 ,

shitet honda civic 1997

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 08:54 ,

Shitet mitsubishi 4x4

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 15:44 ,

Golf 4

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 16:04 ,

Wolksvagen 1.9tdi

2 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 00:19 ,

RENAULT SENIC 1.6 BENZIN GAZ

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 23:27 ,

Nakas thanas

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 17:06 ,

Mercedes benz E-Class 270 Diezel

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gomar | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

gomar gomar Gomar

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione