Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf gt 6 - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf gt 6,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf gt 6 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 17:36 Makina , Tiranë

Audi A8 4.2 TDI

31 000 EUR

Sot 17:17 Makina , Tiranë

BMW 535d

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:15 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 W203

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:50 Makina , Durrës

GOLF 6 NAFT AUTOMATIKE 2009 170.000 KM ORIGJINALE ����

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:54 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 GT SPORT FABRIKE 1.9 NAFT

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:53 Makina , Berat

Ford ranger 3.0 nafte manual Wildtrak edition 150mij km

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:53 Makina , Tiranë

Range Rover Sport autobiography 2013 / nderrohet

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:53 Makina , Fier

KIA K7 3.0 Lpi

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:11 Makina , Tiranë

BMW SERIE 1 120D 2.0 DIESEL VITI 2014

6 699 EUR

Dje 23:02 Makina , Berat

Porsche cayenne 3.0 nafte /nderrohet

22 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 Makina , Durrës

Golf 1.9 Naft GT Manual 2008 Gjermanie Fulle

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:38 Makina , Durrës

VW JETTA 2.0 TDI 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 18:36 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar mga 15€

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 20:08 Makina , Vlorë

Golf 5 1.6 benzine

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 18:25 Makina , Lushnjë

OKAZION!!! Mercedes Benz E200 Kompresor

5 200 EUR

27 Maj 17:39 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Givi V56 Monokey

300 EUR

27 Maj 17:39 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Amortizator Honda Sh 125

120 EUR

27 Maj 17:36 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Tiranë

Honda Bmw Yamaha

70 EUR

27 Maj 17:36 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Tiranë

KTM EXC-F 350

8 900 EUR

27 Maj 17:36 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Honda X ADV

30 EUR

27 Maj 17:33 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

X Max Baule

280 EUR

27 Maj 17:33 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Tucano Urbano SH 300

100 EUR

27 Maj 11:00 Makina , Kukës

VW GOLF 5 GT SPORT

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 11:27 Makina , Tiranë

Makina me qera nga 17€/dita✅

17 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 09:08 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 1.9 SPORT 6 MARSHA SUPER EKONOMIK

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 22:13 Makina , Tiranë

�� Mercedes Benz C200 CDI Automatik C Klasse - C Classe

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 22:30 Makina , Elbasan

!!! OKAZION !!!

3 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 01:01 Makina , Tiranë

Golf 6 2.0 TDI 6 Marsha

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 14:31 Makina , Tiranë

BMW GT 530

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 16:40 Makina , Tiranë

Golf 6 2.0 TDI 6 Marsha

7 100 EUR

09 Maj 22:49 Makina , Tiranë

Golf 6 2.0 TDI 6 marsha

7 100 EUR

21 Pri 23:01 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Pogradec

Nmax 2017

2 700 EUR

20 Pri 17:16 Pjesë këmbimi Të tjera , Tiranë

Marmita inox mk6 Gti

700 EUR

10 Pri 20:13 Makina , Tiranë

Golf 5

3 750 EUR

27 Mar 14:10 Makina , Tiranë

2013 Ford C-Max 1.6 TDCi

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Mar 23:06 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Vespa

2 700 EUR Çmimi me zbritje

04 Mar 10:07 Makina , Lushnjë

SHITET GOLF 5 AUTOMAT

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf gt 6 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Golf GT 6 golf gt 6 golf gt 6

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione