golf Vi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf Vi,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf Vi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:13
Linku:
,

VW GOLF VI 2.0 TDI FULL OPTIONS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:36
Linku:
,

Golf 6 1.4 TSI Benzine/gaz automat 09

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 22:17 ,

VW VOLKSWAGEN

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:36
Linku:
,

Golf 6 1.4 TSI Benzine/gaz automat 09

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:55 ,

Volkswagen Golf VI Highline , 2009 , Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:52 ,

Golf 6 2013

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:49 ,

Golf VI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:13
Linku:
,

VW GOLF VI 2.0 TDI FULL OPTIONS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:11 ,

Volkswagen 6

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:39 Dyqani ,

Volkswagen Golf 1.9 TDI 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:39 ,

Volkswagen Golf VI Plus / Highline / 2.0 TDI / DSG / 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 ,

Golf—VI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:39 ,

VW GOLF 6 AUTOMAT 1.6 NAFTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:03 ,

Volkswagen Golf VI. 2.0 Diesel. Manuale.

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:21 ,

VW GOLF 6 1.4 Benzin+Gaz

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:48 ,

Golf 6 Look Gti 2.0 Naft Manual 2010 Letra 1 vit

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:47 ,

Wv Golf 6 Motorr 2.0 Naft Look GTI 2012 Manual Full opsjon

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:46 ,

Wv Golf 6 Motorr 2.0 Naft Manual 2010 Look GTI 2012 Full

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:26 ,

Shitet Golf 6 GTD

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:02 Dyqani ,

shitet VW GOLF VI

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:15 Dyqani ,

❌SHITUR❌

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:30 ,

VW Golf VI 2.5 Benzin -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:04 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 20:08 ,

GOLF 6 (OKAZION)

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 15:32 ,

Okazion GOLF VI - 5900 Eur

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 15:24 ,

Ford mavrik 4X4

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 12:50 ,

Golf 6 1.4 tsi

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 11:51 Dyqani ,

Auto City - VW GOLFVI,2009,Automat ���� ����

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:33 ,

Volkswagen Golf VI GTD OKAZION

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 10:39 ,

Shitet Volkswagen Golf VI

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 07:44 ,

Golf 6 vI Benzin -gaz

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 09:51 ,

Shitet VW GOLF VI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 14:38 Dyqani ,

Shitet Golf V Sportline targa

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 19:51 ,

Shitet Audi A4

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 17:43 ,

Golf VI me portobagzh

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 15:22 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI AUTOMAT Full Option

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 10:42 ,

Golf VI

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 21:09 ,

Audi A5 Sportback 2.0 TFSI automat 11

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 17:22 ,

VW Golf VI TDI

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 14:02 ,

Shitet Golf VI

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 11:36 ,

Shitet Audi A5

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 21:44 ,

Shes golf VI okazion super gjendje

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 20:22 ,

�� OKAZION �� VW Golf VI Benzin automat

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Pri 13:02 ,

Okazion

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf Vi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione