Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 7 2 diesel - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 7 2 diesel,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf 7 2 diesel Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:26
Linku:
Të tjera , Tiranë

Faqe me +39k Ndjekes Okazion

110 EUR Çmimi me zbritje

Sot 15:00
Linku:
Të tjera , Tiranë

✅ Okazion ✅ Faqe +50K ✅

300 EUR Çmimi me zbritje


14 Gush 17:20 Të tjera , Tiranë

Syze anti blue light me nr zero

20 LEK

14 Gush 17:20 Të tjera , Tiranë

Syze anti blue light me nr zero

20 LEK

14 Gush 17:20 Të tjera , Tiranë

Syze anti blue light me nr zero

23 LEK

14 Gush 17:20 Të tjera , Tiranë

Syze anti blue light me nr zero

30 LEK

22 Sht 14:32 Të tjera , Tiranë

Okazion 35k Ndjekes

90 LEK Çmimi me zbritje

20 Sht 15:19 Të tjera , Tiranë

Okazion faqe 30 k me ndjekes te huaj

100 LEK

Sot 07:35 Telefona celular , Elbasan

Nokia 2626

1 EUR

Dje 18:55 Makina , Durrës

VOLVO V60 I SAPO ARDHUR 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:51 Telefona celular , Elbasan

Nokia c5

1 EUR

22 Sht 08:32 Makina , Tiranë

Land Rover RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 12:08 Të tjera , Tiranë

Auto rent albania klajdi

1 EUR

02 Sht 17:40 Makina , Mat

BMW X5 (PANORAMA)

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 00:36 Makina , Lushnjë

BMW X 3

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 12:42 Moped (nën 50cc) , Tiranë

Piaggio Si Piaxho

300 LEK Çmimi me zbritje

17 Maj 13:17 Makina , Elbasan

Audi Q7 S line

11 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 12:27 Makina , Tiranë

makina me qera/ Audi me qera/ Audi A4/ Rinas car hire

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 12:34 Makina , Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

45 EUR / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 15:56 Makina , Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

45 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Qer 19:00 Të tjera , Tiranë

13 k Instagram me ndjekes te huaj okazion

50 EUR Çmimi me zbritje

28 Korr 12:52 Të tjera , Kukës

Mimaki UJF3042 HG

75 EUR

21 Sht 12:28 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ 9 seater/van for Rent/ rent a car/

79 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Sht 16:28 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ makina me qera rinas/ rent a van/

79 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Mar 09:31 Makina , Fier

VW Golf 6 2011, motorr 1.6 TDI, Kambio Automat

9 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 17:08 Të tjera , Tiranë

Okazion Faqe Instagrami + 40 k ndjekes.

100 EUR Çmimi me zbritje

Sot 11:26 Të tjera , Tiranë

Faqe me +39k Ndjekes Okazion

110 EUR Çmimi me zbritje

Sot 16:27 Veshje/Këpucë Unisex , Tiranë

Versace Gold

170 EUR

Online
24 Mar 00:19 Telefona celular , Tiranë

IPhone 13 pro max

180 EUR

01 Korr 13:31 Telefona celular , Tiranë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

24 Gush 18:57 Të tjera , Tiranë

Okazion Faqe Instagrami 42 k ndjekes.

230 EUR

24 Mar 11:55 Telefona celular , Tiranë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 00:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 pro max

220 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 7 2 diesel | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione