Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 5 automat nafte 2007 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5 automat nafte 2007,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 automat nafte 2007 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:43
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw X3 Look M origjinal automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:21 Makina , Shkodër

OKAZION Golf5 Automat 2.0Diesel

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Makina , Tiranë

Shitet GOLF 5 Automat Portobagazh 1.9 Diesel

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Makina , Tiranë

E CLASS-280 ,AUTOMAT,2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:43
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw X3 Look M origjinal automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 Makina , Shkodër

SHITET GOLF5 PLUS AUTOMAT 2.0NAFTE

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 Makina , Tiranë

Okazion ❌ AUDI A3 SPORTBACK S-LINE

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:59 Makina , Tiranë

Golf 5 plus viti 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:23 Makina , Tiranë

SHITET FIAT GRANDE PUNTO

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:10 Makina , Shkodër

Volkswagen Golf 2007 Automat ��

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:59 Makina , Durrës

Makina me Qera (duke filluar nga 7 euro Dita)

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Sht 10:24 Makina , Tiranë

B class 200 nafte automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 12:29 Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 5 PLUS - 1.9 NAFTE - AUTOMAT - 2007

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 19:24 Makina , Tiranë

shitet golf 5+ automat 1.9 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 11:00 Makina , Tiranë

Makina me Qera duke filluar nga 15euro Dita

25 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Korr 13:15 Makina , Durrës

OKAZION GOLF 5 AUTOMAT 1.9 GTI 2007 ME DOGAN TE PAGUAR

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 00:48 Makina , Tiranë

Golf 5 1,9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 17:53 Makina , Tiranë

vw golf 5+ kamio automat 1.9 nafe

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 12:11 Makina , Durrës

OKAZION GOLF 5 GTI AUTOMAT 1.9 2007 DOGANA PAGUAR

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 18:15 Makina , Tiranë

shitet passat 2.0 nafte portobagazh

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 19:30 Makina , Fier

WOLSWAGEN GOLF 5. AUTOMAT. 2.0 NAFT 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 00:07 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF 5 PLUS AUTOMAT

5 600 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 11:12 Makina , Tiranë

Bmw 520 nafte e60 automat viti 2007, 7700Euro

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 11:17 Makina , Durrës

SHITET CHRYSLER

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 11:06 Makina , Durrës

SHITET

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 08:51 Makina , Durrës

Golf 5, 1.9naft AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 09:02 Makina , Durrës

Golf 5, 1.9naft AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 09:46 Makina , Durrës

Golf 5, 1.9naft AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 10:25 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 11:37 Makina , Tiranë

vw golf 5 kamio automat 1.9 nafte

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 12:45 Makina , Tiranë

Jepet me qera

20 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 15:05 Makina , Tiranë

vw golf 5 kamio automat 1.9 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 19:17 Makina , Tiranë

golf 5

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 19:12 Makina , Tiranë

vw golf 5 kamio automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 19:06 Makina , Tiranë

golf 5 1.9 nafte kamio automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 15:00 Makina , Tiranë

Tuareg

4 095 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 09:42 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5

5 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 automat nafte 2007 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione