Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej Punë | Gazetacelesi.al pune


Kërkoni njoftime gazetacelesi.al pune? Gjej njoftime pune në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftime për Gazetacelesi.al pune dhe gjej punë në kategori të ndryshme si punë nga shtëpia, punë jashtë vendit, administrim, ekonomik, juridik, bujqësi, mjeksi dhe shumë punë të tjera - gazetacelesi.al pune.Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 19:14 ,

FIAT DOBLO FRIGORIFER NGRIRES VITI 2011 ME TVSH TE PAGUAR

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:14 ,

FIAT DUCATO FRIGORIFER 2 DHOMA VITI 2013

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:14 ,

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:14 ,

AUDI A6 AUTOMAT BENZIN 2.4 FULL OPTIONS

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:14 ,

VW JETTA AUTOMAT 2.0 BENZIN 2012 ME DOGAN

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:14 ,

VW PASSAT 2014 AUTOMAT 2.5 BENZIN ME DOGAN

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:14 ,

VW JETTA AUTOMAT 2012 MOTOR 2.5 BENZIN ME DOGAN

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:14 ,

MERCEDES S 550 LUNGO 4 MATIC 2011 ME DOGAN

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Gjej punë në në kategori të ndryshme - gazetacelesi.al pune? Kërko njoftime për punë dhe gjej punën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në Gjithë Shqipërinë për vende të lira pune.


Gjej punë - Gazetacelesi.al pune


Kërko njoftime pune dhe gjej gazetacelesi.al pune njoftime në GJithë Shqipërinë. Shiko konkurset për vende të lira pune në kategori të ndryshme si ekonomik, juridik, kontabilitet, ndërtim, teknik, informatik, marketing, arkitekturë, bujqësi, fermë, pastrim, kujdes, dhe shumë vende të lira pune - gazetacelesi.al pune. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për vende të lira pune - gazetacelesi.al pune.


Konkurse pune - Gazetacelesi.al pune


Jeni duke kërkuar për punëtorë për kompaninë tuaj? Krijo njoftime për gazetacelesi.al pune dhe gjej kandidatët ideal për punën që ju ofroni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione