galloper | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 122

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe galloper,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj galloper Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:35 ,

Passat 1.9 tdi 4x4 viti 99 Mundesi ndrimi

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:20 ,

okazion

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 13:21 ,

SHITET HYUNDAI GALLOPER

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Maj 20:10 ,

OKAZION HIUNDAI GALLOPER

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 15:38 ,

Mitsubish Galloper 2.5

3 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Maj 12:08 ,

Mitsubish Galloper 2.5

3 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Maj 12:08 ,

Mitsubish Galloper 2.5

3 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Maj 12:08 ,

Mitsubish Galloper 2.5

3 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 00:03 ,

Hyundai galloper

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Mar 19:27 ,

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 19:32 ,

Shitet hyundai galloper pa letra

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 16:26 ,

Passat 4motion 4x4 1.9tdi viti 99. Shitet ose ndrohet

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 18:31 ,

Hyndai

2 000 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:58 ,

Shitet Hyundai Galloper 2.5 T.D

300 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 10:31 ,

OKAZION

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Jan 19:07 ,

Kerkoj kollodok pe honda galloper

100 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Dhj 14:32 ,

Nderrohet

4 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 17:26 ,

Nderrohet Ml 270

4 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 13:50 ,

Mitsubishi pajero

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Nën 13:30 ,

Mitsubishi pajero

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Tet 23:11 ,

Hyundai galloper

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Sht 08:38 ,

Hyundai Galloper

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 08:38 ,

Hyundai Galloper

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Sht 19:35 ,

Hyundai Galloper

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Sht 09:27 ,

Hyundai Galloper dizel

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Sht 20:50 ,

Hyundai galloper 2.4

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 14:11 ,

Hyundai galloper 2.5 naft kamjo manual

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 10:57 ,

Shitet Hyndai Galloper

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Qer 08:28 ,

Shitet ose nderohet me makin te te njejten vlere

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 14:21 ,

Hyndai galloper 2.5 naft 4x4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Shk 14:28 ,

Galloper 2.5 Turbo Intercoler

4 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Jan 20:50 ,

Hyundai galloper

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Jan 13:48 ,

Foristrad Hyndai Galloper

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 17:21 ,

Hyndai Galloper

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 17:20 ,

Galloper 3.0v6 bezin gaz 4.500€ 0697326218

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj galloper | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione