furgon malli | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe furgon malli,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj furgon malli Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:53 ,

Benz

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 20:27 ,

Mercedes Benz 210

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 10:38 ,

furgon malli 1994

3 200 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 18:50 ,

Shitet bmw

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Shk 09:36 ,

Furgon Lt 28

250 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Shk 16:55 ,

Okazion

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 20:16 ,

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 13:23 ,

Shes ose nderroj

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 17:26 ,

Shitet fugon malli 1992 timon hidrualik motorr 200

35 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Nën 20:36 ,

Shes ndrrim me furgon malli me te njejtin vler

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 12:23 ,

Shes nderroj

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 20:07 ,

Shitet ose nderrohet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 13:51 ,

Mercedes Benz furgon 310D

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Sht 12:25 ,

Furgon malli

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Gush 18:05 ,

Fugon benz 308

200 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 21:36 ,

MERCEDES BENZ C220 CDI EVO

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 22:22 ,

Shitet furgon malli viti 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 19:35 ,

Furgon malli

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 19:30 ,

Xxx

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 11:11 ,

OKAZION !!!

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Shk 13:39 ,

Mercedez benz e220

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 18:33 ,

Furgon malli

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Shk 15:13 ,

Shitet. Ndrrohet. Letra sapo tprera. 3300€

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 19:03 ,

Shitet ose Ndrrohet me furgon malli

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 15:13 ,

0000

10 000 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Nën 20:19 ,

Furgon

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Nën 17:48 ,

Ndrrohet me Furgon Sprinter Malli

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Tet 23:55 ,

Vario

450 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 19:17 ,

C 220 evo nderrohet me furgon

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 15:50 ,

Shes furgon malli sprinter

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 08:19 ,

Shitet ose ndrrohet

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 08:27 ,

Furgon malli 212

43 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 14:09 ,

Sprinter 211

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 17:08 ,

furgon malli

39 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 22:14 ,

Shitet furgon

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 15:52 ,

Tata Xenon 2.2L

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 18:52 ,

Shitet furgon 309 malli

2 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj furgon malli | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione