fugon ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Bleni dhe shisni fugon dhe makina të ndryshme udhëtimi në Merrjep.al. Nëse posedoni fugon apo makina tjera udhëtimi si autobusë apo kombibusë ju mund ti shisni ato në Merrjep.al duke krijuar njoftime per fugon apo te tjera shpejtë dhe lehtë. - fugon.13 Pri 17:22
Linku:
,

SHITET FUGON PASAGJERESH - MERCEDEZ BENZ

8 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 22:25 ,

OKAZION !!!!

1 500 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:44 ,

Audi A6//2.4 benzine-gaz//2005/2006

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:43 ,

Mercedes Benz//E220\\ Avangard//2011//

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:43 ,

Nissan navara--2010--2.5nafte--4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:40 ,

Mercedes Benz sprinter//2009//2.2 nafte//

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:40 ,

Ford C-max//2007//1.6 nafte//Automatike

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:39 ,

Mitsubishi L200-2010-2.5 nafte- 4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:25 ,

U shit flm merrjep

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:21 ,

OKAZION AUTOMAT 2008 PER FEMRA SUPER CMIMI!!!

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 ,

Sprinter 518 cdi

30 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:54 ,

Fugon vario

3 300 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:21 ,

Mercedes Benz Viano V6 2009

10 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:57 Dyqani ,

SHITET FUGON BENZ VITI 2011 DOGANE E PAGUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:10 ,

Shitet fugon Sprinter

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:37 ,

Shitet Opel Vivaro në gjendje shumë të mirë

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:54 ,

Fugon 32+1

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:54 ,

SHITET FUGON FRIGORIFER OSE NDRROHET ME MAKINE

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
Dje 10:53 ,

FUGON VW VOLKSWAGEN T5 2.0 TDI manual super gjendje

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Pri 21:23 ,

AUDI Q7 Shitet&nderrohet me makine me te vogel

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 17:46 ,

Mercedes Vito 2018

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 00:03 ,

E CLASS 270 CDI LOOK AMG MUNDESI NDERRIMI

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 20:58 ,

citroen berlingo 2010 benzin + gaz

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 19:03 ,

Fugon sprinter

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 08:51 Dyqani ,

Volkswagen T5 Okazion!!!!

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 17:22 ,

SHITET FUGON PASAGJERESH - MERCEDEZ BENZ

8 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 12:23 ,

Ford

2 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 01:39 ,

Mercedez Vito

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 17:53 ,

❌❌SHITET FUGON MERCEDES BENZ VARIO 814D FRIGORIFER❌❌

8 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 21:32 ,

Ford Transit

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Pri 14:33 ,

Shitet Fugon Sprinter

7 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Pri 13:24 ,

Trasporter 2014

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 07:50 ,

Hyundai H1

250 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 14:18 ,

VW T4 Caravalle 1996

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Pri 12:33 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Pri 11:08 ,

VW CADDY MAX -08 - Nderrohet

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 05:51 ,

mercedes 220 cdi

55 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999

Dëshironi të bëni udhëtime të gjata me shumë udhëtar - fugon? Blej Autobus fugon, Furgon Sprinter 416, Minibus, Kombibus, nga markat dhe modelet e ndryshme me çmimet më të arsyeshme në MerrJep.al.


Oferta per fugon ne Shitje


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të automjeteve të udhëtimit - fugon. Shikoni njoftimet për fugon apo makina tjera udhëtimi nga markat dhe modelet e ndryshme si Mercedes Sprinter, Volvo, Iveco, Setra, Renault Mascot, Fugon Ford, Eurocity, Sprinter 518, Sprinter 616, Sprinter 312, Setra 315, Setra 415, Spinter 515, Sprinter 416, Mercedes Vario, Sprinter 516, Ford Transit, VW Crafter dhe shumë fugon të tjera. Blej Autobus Merrjep sprinter apo minibus sprinter në MerrJep.al me çmimet më të arsyeshme. Shikoni ofertat këtu. - fugon .


Blej dhe Shit Makina fugon


Blej dhe shit autobus fugon , kombibus sprinter apo fugon të markave të ndryshme në tregun më të madhë online. Nëse keni makina udhëtimi që dëshironi ti shisni krijoni njoftime sot dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al. Plotësoni formularin me të dhënat e fugon apo minibusit dhe shisni makina udhëtimi të markave të ndryshme në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al. - fugon .


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione