Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ford mondeo 2009 automatik - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford mondeo 2009 automatik,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ford mondeo 2009 automatik Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:09
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz A-Class 150 Automat 2010 ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 01:08
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 CDI Automat Bluefficiency ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Sot 01:09
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz A-Class 150 Automat 2010 ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 01:08
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 CDI Automat Bluefficiency ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:57 Dyqani Makina , Durrës

NISAN QASHQAI+2 NAFTE 2.0 MANUAL 6+R VITI 2009 ME 7 VENDE M

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:46 Makina , Korçë

Caddy maxi 6+1 2009 1.9 (7.4€)

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:20 Makina , Durrës

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:45 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes E200 CDI BlueEFFICIENCY Avantgarde Automat ����

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:23 Makina , Tiranë

CLA 2.0 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

14 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:23 Makina , Tiranë

E CLASS 250 NAFT 2016 FULL OPSION

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:22 Makina , Fier

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:22 Makina , Tiranë

C COUPE 250 BENZIN 2013 AMG SUPER FULL OPSION

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:22 Makina , Fier

PEOUGET 308 1.6 BENZIN/GAZ 2009 SUPER GJENDJE

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:17 Makina , Tiranë

BMW x6 M Performance 3.5d diesel pa tax luxi mundesi nderrim

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 16:20 Dyqani Makina , Kukës

FORD GALAXY AUTOMAT 2010 ME DOGANE

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Makina , Durrës

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:52 Makina , Durrës

Shitet E class E300 Automatike 2011 Makin Personale Jo Treg

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:52 Makina , Tiranë

E 250 NAFT 2016 FULL OPSION

14 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:51 Makina , Tiranë

C 350 BENZIN 2013 SUPER GJENDJE

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:50 Makina , Tiranë

VELAR 2.0 NAFT 2018 FULL OPSION

43 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:50 Makina , Tiranë

BMW X5 3.0 NAFT 2021 FULL OPSION

64 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 13:50 Makina , Fier

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:50 Makina , Tiranë

GL 550 AMG BENZIN+GAZ 2011 FULL OPSION

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:50 Makina , Tiranë

CLA 2.0 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:49 Makina , Tiranë

B 200 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

4 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:49 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 NAFT 2013 FULL OPSION

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:49 Makina , Tiranë

C 220 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

7 190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:49 Makina , Tiranë

BMW X6 3.5 NAFT 2010 FULL OPSION

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:47 Makina , Fier

GOLF 5 2.0 NAFT AUTOMAT 2006 SUPER GJENDJE

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:47 Makina , Tiranë

E 320 NAFT AUTOMAT 2005 SUPER GJENDJE

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:46 Makina , Durrës

HYUNDAI i30 1.4 NAFT 2016 SUPER GJENDJE

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:46 Makina , Tiranë

KIA SPORTAGE 2.0 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

5 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:46 Makina , Fier

BMW X5 3.0 BENZIN+GAZ 2008 FULL OPSION

8 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:45 Makina , Tiranë

E 220 NAFT 2017 SUPER GJENDJE

14 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:45 Makina , Fier

BMW 730 NAFT 2011 FULL OPSION SUPER GJENDJE

13 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:44 Makina , Durrës

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN+GAZ 2011 SUPER GJENDJE

4 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:44 Makina , Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

4 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:42 Makina , Fier

AUDI A3 2.0 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2009 SUPER GJENDJE

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:42 Makina , Tiranë

FORD FUSION 1.4 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

3 190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:26 Makina , Durrës

OKAZIONN!

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 08:37 Makina , Durrës

��FORD MONDEO BENZINE ��

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:59 Makina , Tiranë

PASSAT CC 2.0 NAFT 2016 FULL OPSION

13 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 01:56 Makina , Tiranë

ML 350 NAFT 2011 SUPER GJENDJE

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:36 Makina , Tiranë

SEAT ALTEA 2.0 NAFT AUTOMAT 2006 (FR EDITION)

3 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 15:12 Makina , Lezhë

S 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Nën 13:14 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 2.0 NAFT 2020 FULL OPSION

37 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Nën 13:14 Makina , Tiranë

FIAT 500 AUTOMAT 1.4 BENZIN 2013 SUPER GJENDJE

5 190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Nën 13:14 Makina , Durrës

AUDI A4 2.0 BENZIN 2010 S-LINE SUPER GJENDJE

8 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 13:14 Makina , Tiranë

GOLF 7 1.4 BENZIN 2018 SUPER GJENDJE

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Nën 13:14 Makina , Tiranë

VELAR 3.0 NAFT 2019 FULL OPSION

52 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Nën 13:12 Makina , Fier

PASSAT 2.5 BENZIN+GAZ 2014 SUPER GJENDJE

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 13:10 Makina , Fier

BMW 528 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford mondeo 2009 automatik | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione