Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ford fiesta 1.4 benzine 2005 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 25
Të tjera , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford fiesta 1.4 benzine 2005,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ford fiesta 1.4 benzine 2005 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:39 Makina , Durrës

Touran 2.0 nafte.Automat Nderrohet

3 777 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Tet 11:29 Makina , Tiranë

Shitet Ford fiesta 1.4 benzine

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 07:57 Makina , Korçë

okazion chevrolet kalos 1.4 gas benzine

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 00:42 Makina , Sarandë

Okazion

350 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 11:44 Makina , Tiranë

Okazion Ford Fiesta 2005

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 12:40 Makina , Korçë

Ford fiesta 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 12:06 Makina , Korçë

Volvo S40 2.5T / R-Design Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 16:06 Makina , Durrës

Ford fiesta 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Sht 11:33 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA TIRANE NGA 17 EURO DITA DHE MAKINA

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 10:40 Makina , Tiranë

Ford Fiesta

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Mar 10:35 Makina , Durrës

����Ford Fiesta Automat����

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Sht 13:36 Makina , Tiranë

Okazion Ford FIesta 1.4 Benzine 2005 91545km

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Maj 18:15 Makina , Elbasan

Ford Fiesta

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 10:55 Makina , Pogradec

VW Golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 22:53 Makina , Tiranë

OKAZION Ford Fiesta Aut benzin 2005 ������������

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 14:07 Makina , Lezhë

Ford Fiesta 1.4 ndrrim

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Nën 12:05 Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4 BENZINE+GAZ M -06

3 099 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Nën 13:22 Makina , Tiranë

Shitet Ford Fiesta 2005 Automat.

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Nën 18:03 Makina , Tiranë

Ford Fiesta viti 2005 1.4 automatik

2 690 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Pri 18:06 Makina , Lushnjë

SEAT IBIZA 1.4-05 u shit

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 15:36 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZINE -00

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford fiesta 1.4 benzine 2005 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione