elektrik | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe elektrik,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj elektrik Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:26
Linku:
,

Mercedes-Benz ML 250 (4MATIC)

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58
Linku:
,

FORD FUSION 2007 1.4TDCI

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 20:45
Linku:
,

Okazion! Ford Focus 1.8TDCi

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:12
Linku:
,

��Audi A4 Avant 2.0 TDI Automat��

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:14 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:14 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:13 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:13 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:13 ,

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Automat Disqe BBS

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:13 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI Bluemotion 2012 Automat

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:13 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:13 ,

Volkswagen Golf 2.0TDI 2006 Manual 6+R

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:30 ,

Mercedes Benz C220 T CDI

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:46 ,

Shitet!

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:46 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte 2008 Teper Ekonomik

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:30 Dyqani ,

Volkswagen Golf 1.9 TDI 2008

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:29 Dyqani ,

Mercedes-Benz C220 CDI Full !!!

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:29 Dyqani ,

Volkswagen Passat TDI Highline

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:29 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 TDCi Titanium

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:28 Dyqani ,

Audi A3 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:28 Dyqani ,

Mercedes - Benz A150 Gaz/Benzin Me Targa

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:28 Dyqani ,

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Automatike

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:28 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 TDCi Titanium

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:28 Dyqani ,

Audi A6 S-Line 3.0 TDI Quattro Full!!!

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:28 Dyqani ,

Okazion!! Hyundai SantaFe 2.2 CRDI Automatike

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:09 ,

Peugeot 307 naft 1.4 hdi

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:05 ,

Range Rover Sport 2.7d Hse ����8.5€ Okazion

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25 ,

SHITET Automat+ Gaz

2 699 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:21 ,

OKAZION Volvo V50 BENZIN 1.8 // GAZ - BRC ‼️

2 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:17 ,

Shitet Golf 5 Benzinë-Gaz⛽️

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:04 Dyqani ,

FORD FUSION 1.4 BENZINE AUTOMAT 2005 3499 EURO

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:04 Dyqani ,

BENZ C220 CDI,AUTOMAT,2005,FACELIFT,4999 EURO

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:03 ,

Peugeot 407/2.0 Hdi/Automatik/

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:00 ,

SHITET GOLF 6 2.0 TDI 140 HP

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:58
Linku:
,

FORD FUSION 2007 1.4TDCI

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:57 ,

C 320 BENZIN 4x4 2006 AUTOMATIK (ARDHUR NGA ZVICRA)

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:57 ,

GOLF 5 GTI 2.0BENZIN 2006 AUTOMATIK

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:57 ,

AUDI A8 3.0TDI 2012 "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 ,

Mercedes Benz E270 CDI

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:45 ,

AUDI Q7 4.2 S-LINE FABRIKE "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:45 ,

BMW SERIA1 2.0 BENZIN+GAZ 2007 AUTOMATIK OKAZION

4 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:45 ,

C 300 4matic 2011 GAZ+BENZIN FULL OPSION (SUPER GJENDJE)

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:45 ,

AUDI A3 2016 1.8 BENZIN FULL OPSION (SUPER GJENDJE) PANORAMA

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:45 ,

AUDI A3 2016 1.8 BENZIN FULL OPSION (SUPER GJENDJE) PANORAMA

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:45 ,

✔OKAZION✔ C 220 NAFT 2008 AUTOMATIK FULL (SUPER GJENDJE)

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:45 ,

✔SUPER OKAZION✔ BMW 750L X-DRIVE 2011 SUPER FULL OPSION

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:42 ,

Mercedes Benz A 170

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:39 ,

<<OKAZION>>VW Beetle Automat

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:37 ,

AUDI A3 2016 1.8 BENZIN FULL OPSION (SUPER GJENDJE) PANORAMA

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:37 ,

BMW 320 2.0NAFT 2013 AUTOMAT FULL OPSION

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:37 ,

BMW 320 2.0NAFT 2013 AUTOMAT FULL OPSION

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:36 ,

TOYOTA LAND CRUISER SERIA 105 TURBO 0672550000

18 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 ,

Mercedes-Benz C180 KOMPRESSOR OKAZION 4650€ me dogan perfekt

4 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj elektrik | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione