disqe 15 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe disqe 15 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj disqe 15 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:15
Linku:
,

OKAZION Toyota prius (Hybrid) 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 14:35
Linku:
,

Shitet E220 2014

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 07:05 ,

Nissan Micra viti 2011, automat, 1.2 benzine, 5500 Euro

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:05 ,

VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION*44000 KM*12

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 23:14 ,

Mercedes E550 Benzin Gaz 2011

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:10 ,

Okazion Audi A2 1.2 Nafte Automat

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:02 ,

Okazion Toyota Yaris 1.4 Nafte Manual

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:17 ,

OKAZION !!! AUTOMAT . PANORAMIK .GJENDJE PERFEKTE !

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 21:52 ,

MERCEDES BENZ E280 CDI EVO KAMBIO AUTOMAT

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 ,

Disqe 15

400 LEK

Dje 20:06 ,

Volkswagen Polo 1.4 Benzine/Gaz fabrike - 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:04 ,

Goma dhe disqe mercedes nr 20 17 16 15

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:48 ,

Okazion Opel Zafira viti 2005 benzin gaz 1.6

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:46 ,

Okazion1.6 Benzinë+gaz dokumenta 1 vit e 2002

2 190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:34 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:23 ,

Mercedes-Benz C200-05������������

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 ,

Wolsvagen Golf 5 1.9 Manuale 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:42 Dyqani ,

Audi Q5 2.0 Benzine-Gaz Automat -12

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:05 ,

Benzine+ Gaz 1.2 . Viti 2009. 2850 euro

2 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:56 ,

Ml 350 BLUETEX

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:30 Dyqani ,

NE SHITJE SKODA FABIA 1.6 BENZIN PANORAMA

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 16:07 Dyqani ,

Jep wranger 3.8cc benzin gazz Automat 2008

17 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:46 ,

VW Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:43 ,

VW Golf 5, benzin+gaz punon 100% gaz,2009,letra per 1 vit

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:30 Dyqani ,

Shitet ✅TOYOTA PRIUS 1.8 BENZIN HYBRID ✅ (HYBRID E

9 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:59 ,

E class 350. Full Option. 2009. Pa takse luksi.

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:31 ,

Kohëmatës i programueshëm për ujitje automatike

55 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 11:18 ,

Mercedes Benz C220

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:59 ,

Toyota IQ 1.4 Nafte

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:39 ,

OKAZION

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:34 ,

Disqe plus goma per Benc A- Klas nr 185/60/15.,200€

200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj disqe 15 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim