Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dhoma me qera ditore ne gjirokaster | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma me qera ditore ne gjirokaster,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dhoma me qera ditore ne gjirokaster Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 09:47 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2/post parkimi në shitje, Don Bosko

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 17:40 Shtëpi , Korçë

Shtepi me qera ditore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 16:19 Shtëpi , Vlorë

JEPET SHTËPI DY KATËSHE ME QERA DITORE TE KALAJA, VLORË.

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 16:19 Shtëpi , Vlorë

JEPET SHTËPI DY KATËSHE ME QERA DITORE TE KALAJA, VLORË.

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
28 Sht 19:34 Apartamente , Fier

APARTAMENT QERA DITORE ��

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
19 Sht 17:59 Dhoma , Vlorë

Dhoma me qera ditore

1 500 LEK / ditë

12 Sht 09:28 Vila , Elbasan

Vile me qera ditore

200 EUR / ditë

07 Sht 10:38 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi

60 EUR / ditë

07 Sht 01:30 Apartamente , Pogradec

Dhoma & Shtëpi Pushimi

3 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
06 Sht 11:43 Shtëpi , Korçë

Shtepi me qera ditore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
05 Sht 14:54 Dhoma , Vlorë

Dhoma me qera

35 EUR / ditë

04 Sht 14:53 Apartamente , Durrës

Shtepi per pushime ditore / Daily rental apartment

20 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
03 Sht 08:15 Apartamente , Vlorë

Apartment me qera ditore!

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
31 Gush 18:59 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera ditore Komuna e Parisit

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
26 Gush 22:30 Apartamente , Tiranë

Apartamente me qira Ditore

49 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dhoma me qera ditore ne gjirokaster | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione