c klas ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet ne Gjithe Shqiperine per c klas në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko c klas ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, c 200, 220, me çmimet më të volitshme. c klas ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej c klas ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.Sot 01:57 ,

c klas 270 motorri nafte ne gjendje profekte

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:47 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:47 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:46 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:46 ,

Mercedez Benz c klas 220 perfekte 2009 automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:45 ,

Mercedez Benz automat 220 nafte perfekte

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:58 ,

Mercedes Benz C Class C200K Benzin Gaz 1.8 Kompresor 135Kv

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:16 ,

Mercedez Benc C 300 Benzin Panorama Amg Line Super Full

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:08 ,

C KLAS 220 CDI, AMG LINE, AVANTGARDE VITI 2008, AUTOMATK

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:07 ,

C KLAS 220 CDI AVANTGARDE, AMG STYLING, AUTOMATIKE , 2007

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 Dyqani ,

❌❌ C klas 200kopresor❌❌

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:24 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:21 Dyqani ,

Mercedes benz C klas sapo ardhur

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:10 ,

Mercedes-Benz C200 Kompresor

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:07 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:54 Dyqani ,

Shitet Mercedez C Klas 220 cdi Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Dyqani ,

C klas Benzine Gaz Automatike me dogane 08 !

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:38 Dyqani ,

C klas Benzine 4x4 Automatike 2010 me dogane.

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:18 ,

❌SHITET C220 CDI*AVANTGARDE*/VITI 2001/AUTOMAT❌

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 ,

❌SHITET C200 CDI/VITI 2006/191.000KM❌���� ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:17 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0i *AVANT*/AUTOMAT/175.000KM❌

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:17 ,

❌SHITET RENAULT KANGOO 1.5 TDCI/VITI 2002/MANUAL❌

25 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:59 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:58 ,

Bmw 730li benzine/gaz 100%

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:58 ,

C klas 200 Cdi Automat viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:49 ,

AVANGART E KLAS 220 CDI EVO MERCEDES BENZ w211

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:49 ,

MERCEDES BENZ E KLAS CLAS W211 BENZINE-GAS

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 Dyqani ,

MERCEDES BENZ C 220 AVANGARDE SUPER

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:46 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:38 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:27 ,

����SHITUR,Avangard ;c180Automat 2006 SHITUR,,Flm,merrjep

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:24 ,

C.klas.benzin.gaz.

1 690 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:09 ,

Mercedes Benz C class 220 CDI 2006 Evo

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:09 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automat Avangarde Full

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:07 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI,VITI 2006������

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 ,

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:03 ,

MERCEDES BENZ C 220 CDI,,VITI 2007 SUPER GJENDJE

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:02 ,

C KLAS 220 CDI,VITI 2008 AUTOMATIK

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:47 ,

C200 kompressor 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:32 ,

C klas 220

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:28 ,

Mercedes Benz C220 Nafte 2009 AVANTGARDE Automatik

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:16 ,

Mercedes Benz C Klas 204 220 Cdi Avantgard

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:12 ,

C klas 204 220 cdi 2007 Automat

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:11 ,

C klas 1.8 Kompresor Automat viti 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 Dyqani ,

Ford C max

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:09 Dyqani ,

Mercedes-Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:56 ,

C klas 220 viti 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:56 ,

C klas 203 Automat benzin+Gaz ne gjendje shum te mir

260 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:52 ,

SHITET C KLAS 200 CDI NAFTE VITI 2005 AUTOMAT OKAZION

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Kerkoni për mercedes benz ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - c klas.


Gjej c klas ne Shitje


Mijera njoftime për c klas ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko c klas ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz c klas, C 220, C 200, C 300, ML, AMG, E Class, dhe shumë c klas ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për c klas


Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për mercedes benz ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime c klas ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione